O wygodzie mebli salonowych i sypialnianych marki Agata mówi się od dawna. To nie tylko atrakcyjna cena, ładny wygląd i możliwość zakupu w różnego rodzaju rabatach, ale i komfort siedzenia sprawiają, że tak wiele osób decyduje się na zakup mebli tej firmy. Jakie ciekawe kanapy znajdziemy w Agacie? I na co zwrócić uwagę podczas wyboru? Podpowiadamy!

Agata meble kanapa – różne wariacje

W kategorii mebli wypoczynkowych, poza narożnikami, szezlongami i fotelami, to właśnie kanapy najczęściej zwracają uwagę klientów. Klasyczne, wypełniane na miękko, tak by dobrze się w nich wypoczywało i z opcją rozkładania, która umożliwia zyskanie dodatkowej powierzchni do spania.

Nie bez powodu mówi się, że kanapa jest w domowym salonie meblem najważniejszym: to na niej odpoczywamy przed zestawem kina domowego, przyjmujemy gości, słuchamy muzyki czy wyciągamy się, żeby zrelaksować się po pracy. W dziale agata meble kanapa znajdziemy je dostępne w wielu różnych wariacjach: od klasycznych, który design przypomina nam czasy beztroskiego dzieciństwa, po bardzo nowoczesne, idealnie wpisujące się w bieżące trendy aranżacyjne.

  • Kanapy salonowe w naturalne wzory – to w Agacie m.in. propozycje dopasowane stylistyką m.in. do wnętrz minimalistycznych, z nutą nastroju skandynawskiego. Ozdabiane kwiatami, kolorami słomki czy drewna, ciepła w wydaniu i jak najbardziej zbliżone do barw natury.
  • Kanapy skórzane – w wersji solo lub w całych zestawach wypoczynkowych. Opracowane z myślą o tradycjonalistach, którzy cenią w domu szykowny połysk skóry, jej surowość, chłód i elegancję. Do salonu i do domowego gabinetu.
  • Biel i czerń – kanapy w kontrastowej klasyce. Białe, z czarnymi bokami, wykończeniem i dodatkami, lub czarne z kremowo białymi wstawkami. Zaprojektowane do wnętrz, w których podkreśla się nowoczesność i ponadczasowość aranżacji. Jako dodatek do takich kanap warto przemyśleć soczyście kolorowe, jaskrawe poduszki, które nadadzą całości przyjemnego smaczku!
  • Minimalistyczne – do salonów i pokoi o mniejszej powierzchni, wykonane jako miniatury oryginałów, w bardzo ciekawym wydaniu. Świetne i do pokojów zajmowanych przez dorosłych i do wnętrza aranżowanego dla nastolatka.

Kupując kanapę warto pamiętać o kilku ważnych kwestiach. Są to: dopasowanie jej barwy do posiadanych już w salonie mebli i ścian, tak by całość była spójna i się ze sobą nie gryzła, przemyślenie wersji rozkładanej, na wypadek gości oraz zdecydowanie o tym, czy ma być ona maksymalnie niska, czy z przestrzenią pozwalająca na wsunięcie pod nią np. miotły czy mopa.