Sieć popularnych supermarketów z artykułami wnętrzarskimi i dekoracyjnymi, Jysk – z roku na rok powiększa swój asortyment w dziale biurek, zarówno tych domowych, jak i przeznaczonych do firm. Czemu warto się przyjrzeć i które z modeli zasługują na szczególną uwagę? Sprawdzamy!

Różne możliwości – dział biurka jysk

O potrzebie różnorodności wyboru w tym sektorze meblowym Jysk wie już od dawna, a jego specjaliści pilnują tego, by na miejscu można było zobaczyć maksymalnie odmienne, biurkowe wariacje. Salony marki dzielą tu biurka na te rodzaju home office (do domu, ale i do wykorzystania w biurze) oraz na takie, które są projektowane z myślą o potrzebach graczy.

Popularne biurka jysk i ceny

  • Biurka mobilne (składane jednym ruchem ręki), przykład: seria Ikast od 115 zł
  • Modele minimalistyczne, proste, bez szuflad i dodatków, ale wyróżniające się możliwość regulowania wysokości blatu, przykład seria Slangerup (białe i czarne) od 1750 zł. Te biurka oparte są na systemie regulowanych nóżek, dzięki którym niskie i wysokie osoby mogą w kilka sekund dopasować sobie wysokość blatu roboczego do własnych potrzeb. Bardzo wygodne, praktyczne, a przy pracowaniu po wiele godzin dziennie – wręcz niezbędne. Możliwości regulacji wysokości mają rozpiętość od 68 aż do 119 cm.
  • Wersje gamingowe – o specjalnym nachyleniu i dodatkowych gadżetach uprzyjemniających zawodowym graczom siedzenie przy nich w czasie realizowania swoich pasji. Niektóre modele jak np. Lindholm LED (od 850 zł) mają również całość postawioną na kółkach, co pozwala się przemieszczać wraz z biurkiem niemalże bez odrywania się od stojącego na nim laptopa.
  • Serie z szufadami – zarówno w postaci wbudowanej, jak w kolekcji Haslund od 600 zł, jak i przesuwanej, gdzie moduł z szufladami można w całości wsunąć pod biurko np. żeby zrobić sobie wygodne przejście obok (Langager od 600 zł).
  • Modele biurek bambusowych – super lekkich i zajmujących w domu minimum przestrzeni, przykład: kolekcja Vandsted od 550 zł
    Biurka w ciekawy sposób łączące naturalne, jasne drewno z bielą blatów i dodatków, przykład: Tamholt od 475 zł czy Plovsvad od 550 zł.
  • Klasyczne biurka z wewnętrzną przestrzenią na nogi i szafką całościową z jednej strony oraz modułem szufladowym z drugiej, przykład Evetofte w kolorze dębu od 450 zł

Ciekawostka: pierwszy sklep sieci Jysk, założonej przez Duńczyka Larsa Larsena w 1979 roku, pojawił się w Polsce dopiero w roku 2000. Dziś sieć dynamicznie się rozwija i jest dostępna zarówno w dużych, jak i w mniejszych miastach naszego kraju. Łączna liczba salonów na chwilę obecną to ponad 250!