Większość z nas doskonale zdaje sobie sprawę z roli, jaką dla naszego organizmu odgrywa woda. Tym bardziej też zwracamy dużą uwagę na to, by nie tylko pić ją regularnie, pamiętając o zasadzie około dwóch litrów dziennie, ale i pilnować tego, by spożywana woda była maksymalnie przefiltrowana, dotleniona i pozbawiona niekorzystnych dla zdrowia składników. I tu na plan wchodzi nowoczesna butelka dafi, która już od dobrych kilku lat podbija rynek nawadniania organizmu. Jak działa i kiedy się przydaje?

Butelka dafi – zalety i wykorzystanie

Zacznijmy od tego, czym są butelki dafi i dlaczego w ostatnich latach ich popularność jest tak duża? To poręczne naczynia do wielorazowego użytku, które wyposażone są w wewnętrzne filtry skutecznie usuwają z wody kranowej nieprzyjemne smaki, ale i zapach chloru. Dzięki nim można na bieżąco cieszyć się zdrową, przefiltrowaną wodą, ale i uniknąć ciągłego kupowania sklepowych wód butelkowanych. Wystarczy butelkę napełnić kranówką i od razu można pić wodę, która przechodząc przez wymienny filtr, oczyszcza się i dociera do ust w formie idealnej do spożycia.

Butelki marki Dafi to przede wszystkim:

  • Pewność spożywania zdrowej, przefiltrowanej wody, w której nie ma zapachu i smaku chloru, za to jest niezmienna ilość minerałów, naturalnie zawartych w wodzie kranowej. Filtrowanie nie osłabia mocy cennych dla zdrowia pierwiastków!
  • Filtr wymieniany raz w miesiącu i doskonale sprawdzający się do oczyszczania kranówki. Jego skuteczność potwierdzona jest wieloma certyfikatami jakości i regularnym badaniami norm.
  • Miękki ustnik pozwalający na precyzyjne skierowanie wody do ust i przyjemność picia
  • Łatwy sposób otwierania i szczelne zamknięcie
  • Filtr zawierający naturalny węgiel aktywny pozyskiwany z łupin orzecha kokosowego
  • Wykonanie z wytrzymałego, opatentowane i certyfikowanego tworzywa Tritan
  • Niezwykła wydajność: miesięczny filtr w butelce odpowiada aż dwustu jednorazowym butelkom wody, co po pierwsze jest niezwykle korzystne dla portfela, a po drugie, dla środowiska. Zamiast kilkuset butelek – jedna!
  • Wykonanie z atestowanego tworzywa niezawierającego szkodliwych dla zdrowie bisfenoli A
  • Ergonomiczna budowa i dodatkowy uchwyt, który pozwala przyczepić pełną butelkę np. do plecaka (świetne w podróży i w szkole!)

Posiadanie butelki dafi chwalą sobie m.in. sportowcy i osoby uprawiające aktywny tryb życia. Butelkę z wodą mogą ze sobą zabrać praktycznie wszędzie, nie martwiąc się o konieczność kupowania czegoś niesprawdzonego np. na trasie, podczas biegania czy na siłowni.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]