Dla wielu Polaków Ikea jest miejscem numer jeden do poszukiwania zarówno mebli pojedynczych, jak i całych zestawów aranżacji wnętrz. Co ciekawe, nie dotyczy to tylko domeny produkcyjnej Ikei czyli kuchni, pokojów, sypialni i salonów, ale również łazienek.

Jakie meble łazienkowe ikea?

Przed wybraniem się na zakupy do stacjonarnego salonu sieci Ikea, warto poświęcić trochę czasu na zaznajomienie się z tym, co prezentuje online. Internetowy sklep pozwoli szybko zorientować się w tym, czy na miejscu na pewno znajdziemy to, czego szukamy i tym samym umożliwi nam oszczędność czasu. To ważne, ponieważ meble łazienkowe ikea zajmują stacjonarnie naprawdę spory dział i łatwo jest się w nim pogubić, dlatego uprzednia wizyta w e-sklepie, wręcz obowiązkowa.

Wybór, pomysły, jakość

Ikea sama w sobie słynie ze sprzedaży dobrej jakości mebli o dość uniwersalnym charakterze, dostępnych przy tym w atrakcyjnych cenach. Dotyczy to również łazienek!

  • Klucz oferty: kompletne zestawy mebli łazienkowych dopasowane do wnętrz o niewielkiej powierzchni i idealnie wpisujące się w nowoczesne potrzeby mieszkaniowe. Każdy taki zestaw, różniąc się od siebie wyglądem i kolorystyką, podsuwa jednocześnie sprawdzone rozwiązania: umywalkę wraz z szafkę podumywalkową, lustro lub lustro wbudowane w półkę, szafę łazienkową. Modele: od ultra prostych, minimalistycznych, po klasyczne, eleganckie i kojarzące się z wnętrzami zadbanych łazienek hotelowych.
  • Szafki łazienkowe: tradycyjnie zamykane (drewniane fronty lub przeszklenia), ale i regały oparte na industrialnej konstrukcji, w której nie ma żadnych szafek, jedynie otwarta, wolna przestrzeń do ułożenia rzeczy, które zawsze mamy na widoku.
  • Lustra: w wielu wariacjach, od prostokątnych, wertykalnych, okrągłych, owalnych, po wieloczęściowe i wprowadzające do łazienki nutkę szaleństwa
  • Szafki podumywalkowe: w różnorodnych głębokościach i szerokościach, co sprawia, że dopasujemy je i do łazienki o powierzchni okrojonej do minimum i do tej dużej, w której wstawić można znacznie więcej.

Ciekawym pomysłem na łazienkę z Ikei jest też wiele zestawów meblowych, które w całości są podwieszane. Ułatwia to dostęp do podłogi znajdującej się pod szafką, co pozwala na jej łatwe utrzymanie w czystości.

Wszystkie meble tej sieci można złożyć samodzielnie, co sprawdza się szczególnie w przypadku osób, które mają stosunkowo niewielki środek transportu i chcą przewieźć zakupu osobiście, bez płacenia za wysyłkę (gabarytowo kosztuje ona więcej). Poszczególne elementy są spakowane tak, by mogły się swobodnie zmieścić w aucie osobowym.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]