Sieć Lidl coraz częściej kojarzy się już nie tylko z żywnością, ale i z różnego rodzaju dodatkami, jakie można znaleźć w tzw. koszach Lidla. Jednym ze stałych, regularnie pojawiających się tu produktów są właśnie pościele, które kuszą nie tylko ceną, wyjątkowo atrakcyjną w porównaniu do konkurencji, ale i oryginalnymi wzorami. Jaka jest pościel od Lidla, ile kosztuje i jak szukać okazji? Podpowiadamy!

Lidl pościel na plan!

Przed wybraniem się do sklepów Lidla warto zerknąć na oficjalną stronę internetową tej sieci. To właśnie tu znajdziemy wszystkie, aktualnie dostępne pościele i będziemy mogli na spokojnie i bez dyskontowych tłumów przyjrzeć się ich wzorom, wykonaniu i cenom. W dziale tekstylia do sypialnia całość tego asortymentu podzielona jest na pięć konkretnych kategorii:

Lidl pościel flanelowa – w cenie od ok 46 do 99 zł. Najtańsze wersje to wzornictwo klasyczne, pasiaste lub w kratkę, dostępne w wielu różnych kolorach, a najdroższe to już modele regulujące temperaturę, rozgrzewające i poddane procesowi tzw. sanforyzacji, dzięki której pościel się nie rozciąga i nie kurczy, zachowując stale swój oryginalny rozmiar.

Pościel z mikrowłókna – jedno lub dwustronna, w przedziale od 45 do 90 zł. Ten gatunek jest przyjazny dla skóry, bardzo wytrzymały i bez problemu można go prać w temperaturze 60 stopni oraz suszyć na dużych obrotach w bębnowych suszarkach.

Bawełniana – dla wielbicieli pościelowej klasyki. Tego modelu w Lidlu znajdziemy najwięcej – różne formy, kolory, dekoracje i ceny sięgające od 50 do nawet 159 zł w zależności od tego czy pościel jest satynowana (jedwabisty połysk), dżersejowa (czysta bawełna produkowana w zrównoważonej uprawie w Afryce) czy wykończona makosatyną (połyskujące, jedwabista, produkowana w warunkach przyjaznych dla środowiska).

Dekoracyjna pościel dla niemowląt – we wzorki samochodów, misiów i bajkowych postaci, cechująca się wykonaniem z czystej biobawełny (organiczna) i zapewniająca dziecko zdrowy, bezpieczny i odprężający sen. Z racji niewielkich rozmiarów takiej pościeli jest ona również stosunkowo tania i kupimy ją od ok 40 do 60 zł, chyba że aktualnie trwają na nie przeceny, to można je kupić jeszcze taniej.

Pościel dla dzieci starszych – bogata w modne w danym czasie motywy bajkowe. W zależności od bieżących trendów, Lidl dba o to, by w jego koszach pojawiała się w tym dziale pościel idealnie pasująca do zainteresowań pociech starszych. Jednocześnie, taka wizualnie atrakcyjna pościel dla dziecka jest wykonana z dobrej jakości materiałów, które dbają o jego zdrowy sen. Cenowo: od 72 do 90 zł.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]