Biurka lubianej w Polsce marki Ikea cieszą się dużą popularnością z kilku prostych względów. Są praktyczne i zaprojektowane tak, by dawać maksymalny komfort pracy i nauki (zarówno w przypadku biurek dla dorosłych, jak i dla dzieci) oraz cieszą oko nieprzesadzonym minimalizmem, sprawiającym, że świetnie wpasowują się w różnego rodzaju aranżacje wnętrz.

Jakie pomysły znajdziemy w dziale ikea biurko?

Ikeowskie biurka możemy podzielić na kilka różnych typów, które ułatwią nam znalezienie tego, co będzie dla nas optymalne. Już sama firma wyszczególniła na swojej stronie internetowej osiem rodzajów biurek, między którymi można wygodnie nawigować w poszukiwaniu tego, co dla nas najlepsze.

Ikea biurko w kategoriach to:

  • Biurka stworzone do domu – dostępne w różnych wymiarach tak, by pasowały i do dużych i do małych pomieszczeń.
    Modele zaprojektowane z myślą o firmie – profilowane i wykończone typowo „biurową” kolorystyką
  • Biurka do pracy na stojąco – niezwykle modne i dobrze wpływające na komfort pracy oraz odciążenie kręgosłupa w czasie wielu godzin spędzanych przed monitorem
  • Systemy stoły i biurek – kompletne, gotowe zestawy, na które warto zdecydować się wtedy, gdy nie mamy jeszcze urządzonego pokoju do pracy czy nauki i zaczynamy od przysłowiowego zera
  • Wersje biurek dziecięcych i młodzieżowych – w nieco bogatszych opcjach kolorów
  • Profesjonalne opcje gamingowe – dla zawodowych graczy, którzy mają specyficzne potrzeby sprzętowe
  • Podstawki i stoliki pod laptopy – dział chętnie odwiedzany przez tych, którzy nie preferują tradycyjnych pc-tów i pracują wyłącznie z laptopami. Tu znajdą wszystko, co konieczne do wygody takiej pracy i jednocześnie zajmujące w domu minimum miejscach.
  • Zestawy obejmujące biurko + krzesła – można powiedzieć, że to sposób na urządzenie pokoju „dla leniwych”, którzy wybierają komplet i nie przejmują się dopasowywaniem do siebie poszczególnych mebli

Wszystkie typy biurek w Ikei dostępne są w ściśle określonych kolorach. Czasami do wyboru są jeden lub dwa modele kolorystyczne w ramach tego samego produktu, a czasami znacznie więcej. Zgodnie z filozofią marki dominują kolory klasyczne, inspirowane stylem skandynawskim, naturą i prostotą. Wśród nich: biel, czerni, brązy w wielu wariacjach, beże.

Co ważne, zamawiając tego rodzaju meble przez markowy sklep Ikea można skorzystać z różnego rodzaju bonusów i okazji. Zależnie od aktualnie trwających kampanii, mogą to być np. upusty na popularne modele, darmowa dostawa lub dostawa za złotówkę, preferencyjne dodatki dla klubowiczów Ikea Family czy możliwość uzyskania zwrotu pieniędzy wydanych na dostawę wprost na kartę rabatową (do wykorzystania np. przy kolejnych zakupach).

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]