Podczas urządzania wnętrze nie powinniśmy zapominać o lustrze. Ten element wyposażenia ma większe znaczenie, niż może się nam wydawać. Pełni nie tylko funkcje praktyczne. Dobrze dobrane lustro jest ponadczasowym dodatkiem i ozdobą a także optycznie powiększa pomieszczenie. Ci, którzy dysponują odpowiednią ilością miejsca najczęściej decydują się na lustro stojące. Dlaczego? Odpowiedź jest prosta. Posiada ono bowiem dwie bardzo ważne zalety. Po pierwsze można w dowolnym momencie zmienić jego lokalizację bez zdejmowania ze ściany jak w przypadku lustra wiszącego. Po drugie jest ono ponadczasowo klasyczne a zarazem ozdobne. Jeden z najpopularniejszych sklepów wnętrzarskich na rynku jakim jest Ikea oferuje nam kilka modeli. W Ikea lustra stojące są dość uniwersalne, więc dopasujemy je do większości wnętrz. Oto przegląd aktualnej oferty. 

IKEA KARMSUND

Model KARMSUND to bardzo praktyczna propozycja. Czarna, cienka rama na górze zakończona jest ozdobną koroną. Dzięki temu świetnie dopasuje się do pomieszczenia w stylu glamour i innych wnętrz lubiących takie ozdoby. Bez problemu można ją też zdemontować i zupełnie odmienić wygląd lustra, ponieważ w Ikea lustra stojące są bardzo elastyczne. Z tyłu znajdują się haczyki oraz drążek, na których możemy zawiesić ubranie. W razie potrzeby można je z powodzeniem zamontować na ścianie. Jest też przystosowane do użytkowania w łazience. Jego koszt to 179,10 zł.

IKEA IKORNNES

Jest to model z ramą w kolorze drewna. Idealnie wpasuje się więc w cieplejsze wnętrza. Sprawi, że sypialnia stanie się przytulniejsza. Również posiada z tyłu uchwyt na ubrania. Jest przystosowane do użytku w łazience. Nie ma jednak możliwości zawieszenia go na ścianie. Jego cena wynosi 449,10 zł.

IKEA KNAPPER

Jest to bardzo nowoczesny model o białej, cienkiej i zaokrąglonej ramie. Tak jak poprzednie, wyposażone zostało w uchwyty z tyłu- ramę, na której można zawiesić wieszaki z ubraniami oraz małe wieszaczki idealne na przykład na biżuterię. Świetnie wpasuje się w większość pomieszczeń, zwłaszcza w stylu loft. Kosztuje 269,10 zł.

IKEA FLAKNAN

FLAKNAN jest opcją najprostszą i zarazem najbardziej budżetową. Kosztuje jedynie 116,10 zł. Jest to klasyczne, wąskie lustro o białej ramie. Nie nadaje się jednak do użytku w łazience. Nie posiada również w odróżnieniu do powyższych modeli wieszaków i uchwytów na ubrania. Tymczasowo produkt widoczny jest na stronie, lecz niedostępny w sklepie internetowym oraz stacjonarnie. Możemy jednak zaznaczyć na stronie opcję powiadomienia nas, gdy powróci możliwość jego zakupu. 

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]