Ewa Gawryluk to polska aktorka teatralna i filmowa, którą większość osób kojarzy z roli Ewy Hoffer w serialu TVN Na Wspólnej, gdzie gra już od kilkunastu lat. Gwiazda jest aktywna w mediach społecznościowych, gdzie chętnie chwali się chwilami spędzonymi w swoim domu i ogrodzie. Jesteście ciekawi jak mieszka Ewa Gawryluk? Czytajcie dalej!

Jak wygląda mieszkanie Ewy Gawryluk?

Ewa Gawryluk mieszka w przestronnym apartamencie w Warszawie. Okna w jej mieszkaniu nie mają zasłon i firanek, dzięki czemu do pomieszczeń wpada dużo światła, które rozjaśnia przestrzeń. We wnętrzach widać zamiłowanie do naturalnych materiałów – podłoga jest drewniana, a ściany zdobi biała cegła.

W jasnym salonie pięknie prezentuje się wygodna szara kanapa, którą zdobią poduszki i koce, oraz fotele w szarych odcieniach, pomiędzy które wstawiono drewniany stolik o brązowym blacie. Całość uzupełniają srebrne lampy, dzięki czemu salon prezentuje się niezwykle stylowo i elegancko. To właśnie tutaj aktorka spędza najwięcej wolnego czasu, próbując swoich sił w robótkach ręcznych lub odpoczywając w towarzystwie swoich dwóch kotów.

Salon od kuchni oddziela szara wyspa, przy której stoją białe hokery. Aktorka jest wielbicielką gotowania oraz tworzenia przetworów i nalewek, nic więc dziwnego, że jej kuchnia musiała być przestronna i funkcjonalna. W pomieszczeniu widzimy klasyczne białe meble i niską zabudową z szarym, granitowym blatem. Wrażenie robi też duże okno z okiennicami.

Szczególne miejsce w sercu celebrytki mają również ceramiczne kubki, których w ciągu kilku lat nazbierała niemałą kolekcję. Aktorka popija w nich aromatyczne herbaty, co często relacjonuje na swoim Instagramie.

Z instagramowych relacji aktorki wynika także, że jest ona także ogromną wielbicielką prac w ogrodzie. Jak podkreśla w wielu wywiadach, to pozwala jej na największe odprężenie. Jest też fanką sadzenia roślin. Efekty pracy Ewy można dostrzec, spoglądając na zadbany trawnik, szczepione drzewka oraz mnóstwo kwiatów, które zdobią niemalże cały ogród. Również większość przysmaków aktorki, które możemy zobaczyć na jej Instagramowym koncie, powstaje z warzyw i owoców, które rosną w ogrodzie.

Ewa Gawryluk — życie prywatne i zawodowe

Ewa Gawryluk urodziła się w 13 grudnia 1967 roku w Miastku. Jest absolwentką Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. Leona Schillera w Łodzi, którą ukończyła w 1991 roku.

Na szklanym ekranie debiutowała w 1989 roku w filmie Wiatraki z Ranley, a na deskach teatru zadebiutowała w 1992 roku rolą Vicki w sztuce Michaela Frayna Czego nie widać (Teatr Współczesny w Warszawie).

Gawryluk w swoim dorobku ma kilkanaście ról filmowych, z których najbardziej znane to Dziecko szczęścia i Operacja koza. Szeroka publiczność kojarzyć ją może przede wszystkim jako Dominikę Frej z Domu, Lidkę Szulc z Klanu, Ewę Nowak z Pierwszej miłości oraz Ewę Hoffer z Na Wspólnej, w którą wciela się już od kilkunastu lat. Wcieliła się także w dziesiątki ról teatralnych w Teatrze Telewizji.

Aktorka przez 22 lata była w związku małżeńskim z aktorem Waldemarem Blaszczykiem, z którym ma dorosłą już córkę Marię. W 2021 roku para ogłosiła rozstanie. Fani nie kryli zaskoczenia, tym bardziej że o jakimkolwiek kryzysie w ich związku nie było nigdy wiadomo. Gawryluk i Błaszczyk wydali oświadczenie, w którym przyznali, że choć się rozwodzą, pozostają w dobrych, przyjacielskich relacjach.