Katarzyna Pakosińska to polska artystka kabaretowa, aktorka, konferansjerka i dziennikarka. Przez 6 lat była dziennikarką i wydawcą programów w TV Polonia, prowadziła także program poranny TVP1 Kawa czy herbata. W 1996 roku wraz z Robertem Górskim, Mikołajem Cieślakiem, Przemysławem Borkowskim i Rafałem Zbieciem, założyła Kabaret Moralnego Niepokoju. W 2011 roku odeszła z grupy i rozpoczęła solową karierę. Jak mieszka artystka? Jeśli jesteście ciekawi, jak wyglądają wnętrza domu Katarzyny Pakosińskiej, czytajcie dalej.

Jak wygląda dom Katarzyny Pakosińskiej?

Katarzyna Pakosińska mieszka wraz z mężem Irakli Basilaszwiliem (mężczyzna pochodzi z Gruzji i jest dziennikarzem) w domu w Milanówku. Wcześniej artystka mieszkała tu z rodzicami, ale w pewnym momencie życia postanowiła zmienić otoczenie. Jednak nie mogła zapomnieć o rodzinnym domu i postanowiła wrócić niego na stałe.

Nic dziwnego bowiem dom jest przepiękny, zarówno z zewnątrz, jak i wewnątrz. Jego fasadę pokrywają ozdobne płytki w kolorze musztardowym, które przypominają cegły. Z kolei piętro pokryte jest jasnym tynkiem, który pięknie współgra z parterem i otoczeniem domu.

Do budynku przylega przestronny taras, na którym artystka wraz z mężem często goszczą znajomych i rodzinę. Jest tam długa, drewniana ławka, która spokojnie pomieści kilka osób. Całość okala piękny ogród, w którym rosną wysokie drzewa oraz kolorowe kwiaty. Można w nim poczuć się jak na prawdziwej łące, ponieważ Katarzyna Pakosińska stara się nie ingerować w rozrastającą się roślinność. Regularnie jest jedynie koszona trwa.

Dom ma wysokie ona, dzięki czemu wnętrze jest cały czas doświetlone światłem słonecznym. Dodatkowo rozciąga się z nich piękny widok na okolicę.

Niestety Katarzyna Pakosińska nieczęsto dzieli się z fanami prywatnymi zdjęciami, ale czasem zdarza jej się zrobić wyjątek. Na zdjęciach zamieszczonych przez artystkę na Instagramie widać, że pomieszczenia posiadają wysokie sufity, na których znajdują się drewniane belki. Jeśli chodzi o kolorystykę, to we wnętrzach utrzymano stonowane kolory z dużą ilością brązu.

Pakosińska posiada także swoje cztery kąty w Tbilisi, ponieważ od lat jest zakochana w Gruzji, ale obecnie wraz z mężem mieszkają w Polsce.