Maciej Kurzejewski to polski dziennikarz sportowy i prezenter telewizyjny, o którym zrobiło się ostatnio głośno z uwagi na jego rzekomy romans z Kasią Cichopek. Para prowadzi razem program Pytanie na śniadanie. Współprowadzący śniadaniówki TVP mocno chroni swojej prywatności, ale dzięki zdjęciom, które umieszcza na swoim instagramowym profilu można zobaczyć, jak wygląda jego dom. Jesteście ciekawi jak mieszka Maciej Kurzajewki? Czytajcie dalej!

Kim jest Maciej Kurzajewski?

Maciej Kurzajewski urodził się 23 stycznia 1973 roku w Kaliszu. Jest absolwentem prawa na Uniwersytecie Warszawskim, jednak swojej przyszłości nie związał z wykształceniem kierunkowym. Już na pierwszym roku studiów wygrał konkurs na dziennikarzy i prezenterów redakcji sportowej TVP, a w 1993 podjął pracę w telewizji. W 1997 roku rozpoczął pracę w telewizji TVN, w której współtworzył dział sportowy.

Następnie związał się z telewizją TVP, gdzie przez kilka lat prowadził program informacyjny Sportowy Express. Był także gospodarzem Sportu po głównym wydaniu Wiadomości. Podczas igrzysk olimpijskich czterokrotnie prowadził studio podczas zawodów Pucharu Świata w skokach narciarskich. Obecnie jest współprowadzącym programu Pytanie na śniadanie, między innymi z Katarzyną Cichopek.

Przez 23 lata był żonaty z Pauliną Smaszcz, która również jest dziennikarką – pracowała m.in. dla telewizji TVP oraz TVN. Ich ślub odbył się w 1996 roku. Mają dwójkę dzieci: Franciszka, który urodził się w 1997 roku, oraz Juliana, który urodził się w 2006 roku. W 2019 roku para podjęła decyzję o rozwodzie, do którego doszło rok później.

Obecnie prezenter posądzany jest o romans z Kasią Cichopek, która do ekipy Pytanie na śniadanie dołączyła dwa lata temu. Gwiazda niedawno ogłosiła rozstanie z Marcinem Hakielem, z którym była żonata 17 lat.

Jak mieszka Maciej Kurzajewski?

Maciej Kurzajewski mieszka w podwarszawskiej miejscowości Stara Miłosna w pięknym domu, który przed laty kupił ze swoją żoną Pauliną Smaszcz. Kiedy para rozwiodła się, dziennikarka wyprowadziła się do mieszkania w Warszawie.

Prezenter niechętnie pokazuje wnętrze swojego domu, nigdy też nie zaprosił do niego kamer. Jednak dzięki zdjęciom, które zamieszcza na swoim instagramowym profilu, można podejrzeć jak mieszka.

Na jednej z fotografii widać, że dom prezentera przystosowany jest do dbania o kondycję fizyczną, co nikogo nie powinno dziwić, bowiem Kurzajewski jest wielkim fanem sportu. Prezenter chętnie jeździ na nartach i biega, dlatego w jego domu nie mogło zabraknąć bieżni, dzięki czemu nie musi się martwić o złe warunki pogodowe, czy niską jakoś powietrza. Ścianę tego pomieszczenia zdobi oryginalna zielona fototapeta przedstawiająca las.

Pozostałe wnętrza urządzone zostały w klasycznym stylu, dominują tu szarości i beże. Salon połączony jest z jadalnią, w której stoi duży stół. Obok rozłożono dywan w stylu vintage, na który stoją dwa piękne zdobione fotele z szarymi obiciami. Jasną ścianę w salonie zdobią eleganckie ramki na zdjęcia. Widać, że prezenter ma słabość do wymyślnych antycznych mebli oraz stylowych dodatków. Na jednym ze zdjęć uwagę przykuwa srebrna patera oraz nowoczesny stolik kawowy.

Maciej Kurzajewski posiada także w domu biuro, z którego pracował w czasie pandemii. Prezenter zaaranżował je na małe studio nagraniowe, z którego mógł swobodnie prowadzić audycje na antenie radia Złote Przeboje.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]