Magda Mołek to znana i ceniona dziennikarka oraz prezenterka, a od niedawna także youtuberka. Jej kanał „W moim stylu” ma już ponad 150 tysięcy subskrybentów. Gwiazda jest także aktywna na Instagramie, dzięki czemu możemy podejrzeć, jak wyglądają wnętrza jej warszawskiego mieszkania. Jeśli jesteście ciekawi, jak mieszka Magda Mołek, czytajcie dalej!

Stylowe mieszkanie Magdy Mołek

Prezenterka od lat zachwyca wyglądem i nie bez powodu uznawana jest ikonę stylu (jest zdobywczynią tytułu Ikona Stylu ELLE Style Awards 2017). Nie inaczej jest w przypadku jej mieszkania, którego nowoczesne wnętrza z dużą ilością stylowych dodatków także budzą zachwyt.

Magda Mołek ma słabość do oryginalnych plakatów i niebanalnych mebli. Na jednych ze zdjęć umieszczonych na jej instagramowym koncie widać stolik, który został zrobiony ze starej maszyny do szycia. Prezenterka kocha także rośliny doniczkowe oraz kwiaty, które poustawiane na stołach nadają wnętrzom naturalności.

Dziennikarka inwestuje przede wszystkim w obrazy oraz w książki, których ogromne zbiory zapełniają półki pokaźnej biblioteczki. Wiele z nich Mołek recenzuje w swoich social mediach. Z tego też powodu w mieszkaniu gwiazdy nie mogło zabraknąć przestrzeni do czytania. Znajdziemy tu ogromny, ciemny fotel w stylu retro oraz podręczny stolik z oryginalnym wazonem. Wyglądana to, że gabinet jest sercem domu dziennikarki.

Dzięki dużym oknom wszystkie pomieszczenia w mieszkaniu prezenterki są jasne i przestronne, a charakteru nadaje im drewniana podłoga, która pięknie komponuje się z jasnymi ścianami. Całość jest spójna, dobrze przemyślana i bardzo ciekawa.

Kim jest Magda Mołek?

Magda Mołek jest jedną z najpopularniejszych dziennikarek w Polsce. Pochodzi z Lubelszczyzny, urodziła się 30 kwietnia w 1978 roku w Żaganiu, po czym z rodziną przeniosła się do Legnicy. Jest absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego, gdzie studiowała politologię ze specjalnością dziennikarstwo. Studiowała także ekonomię na Uniwersytecie Zielonogórskim, trwało to jednak jedynie 3 miesiące

Kariera dziennikarska

Swoją dziennikarską przygodę rozpoczęła w radiostacji eL w Legnicy, następnie dostała angaż w Telewizji Regionalnej Zagłębia Miedziowego w Lubinie, a później była reporterką w Telewizji Dolnośląskiej. Była także prowadzącą teleturnieju Krzyżówka Szczęścia w TVP Polonia, a także regionalnego serwisu informacyjnego w TVP Wrocław. Pracowała też w Canal+, RTL7 oraz TV Puls.

W 2002 roku Magda Mołek zadebiutowała w Telewizji Polskiej jako prowadząca Festiwalu w Sopocie. Następnie prowadziła poranny program Kawa czy herbata? oraz show Spełniamy marzenia. Po 2 latach przeszła do stacji TVN, z którą związana była przez prawie 20 lat. W latach 2005 – 2019 była współprowadzącą programu śniadaniowego Dzień dobry TVN. Współprowadziła go z: Olivierem Janiakiem, Jolantą Pieńkowską, Andrzejem Sołtysikiem i Marcinem Mellerem. Prowadziła programy takie jak Lekcja Stylu, Miasto Kobiet oraz W roli głównej. Wraz z Hubertem Urbańskim była prowadzącą pierwszej edycji Tańca z Gwiazdami.

Na swoim koncie ma wiele nagród, otrzymała m.in. Wiktora w kategorii Odkrycie Roku 2003, Trendy Elle 2003, Oskar Fashion 2008 dla najlepiej ubranej kobiety mediów, Tytuł Kobiety Roku 2008 w plebiscycie TVN Turbo.

W 2020 roku Magda Mołek założyła kanał na YouTube, gdzie co wtorek prowadzi swój autorski format W moim stylu. Wywiady przeprowadza głównie z kobietami. Aktualnie kanał dziennikarki liczy 155 tys. subskrybentów. W pierwszą rocznicę jego powstania Mołek napisała na swoim Instagramie:

„W moim stylu” powstał, bo chciałam rozmawiać z ludźmi, którzy mają skrzydła. Bo marzyłam o miejscu w mediach, które będzie moje. Bo nie chciałam się już dłużej przepychać z tymi, którzy „wiedzą lepiej”. I choć się bałam, to zrobiłam to….

W ten sposób wytłumaczyła także poniekąd swoje odejście z telewizji TVN. Magdę Mołek można także usłyszeć w aplikacji Empik GO, gdzie współprowadzi podcast Rozważna i Erotyczna.

Życie prywatne

Prezenterka była dwukrotnie zamężna. Jej pierwszym mężem był Daniel Lewczuk (od 2001 do 2005). Aktualnie związana jest ze znanym i cenionym prawnikiem Maciejem Taborowskim (od 2011 roku). I chociaż Molek niechętnie opowiada o swoim życiu prywatnym, to w jednym z wywiadów zdradziła, że w związku ceni sobie przede wszystkim partnerstwo i możliwość polegania na sobie nawzajem.

Złoszczę się, jeśli mam powód, ale to chyba normalne. Rozmawiamy o wszystkim. Pomagamy sobie. Kiedy ja więcej pracuję, mąż jest z dziećmi, ogarnia dom. Miłość jest beztroska wtedy, kiedy chodzi się na romantyczne randki, ale codzienne życie z opieką nad dziećmi, pracą zawodową i ważnymi projektami to już miłość wymagająca. To jest test partnerstwa.

Para ma razem dwoje synów: Henryka (2011) i Stefana (2018). Opieką nad synami dzielą się po równo i pomagają sobie nawzajem. Magda Mołek chroni dzieci przed blaskiem fleszy, ważne jest dla niej także, aby wychować synów na samoświadome osoby, podejmujące niezależne decyzje.

Prawda jest taka, że od 25 lat nie mam na własność swojego nazwiska i twarzy. Za to ustaliśmy z mężem, że bezwzględnie chronimy nasze dzieci. Jest to nasz szacunek do ich wyborów, na każdym poziomie, więc ich również nie chrzcimy ani nie posyłamy na religię. To jest ten poziom decydowania o sobie, którego mi nie dano, więc ja chcę go dać swoim dzieciom.

Gwiazda przyznaje także bez ogródek, że macierzyństwo to ciężka praca, a bycie mamą jest bardzo wymagające.

Przyznaję, że bycie mamą jest szalenie trudne. Ja kompletnie nie wierzę w tę wersję macierzyństwa glamour. Że wszystko jest piękne, że masz czas zrobić paznokcie, po spotykasz się. I że jesteś w stanie codziennie zrobić trening. Mnie to nie wychodzi.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]