Maria Dejmek to aktorka, która popularność zdobyła dzięki roli Natalii Zwoleńskiej w serialu Barwy szczęścia. W produkcji Polsatu gra już od 10. lat. Niedawno wraz z mężem kupiła nowy dom. Poszukiwania wymarzonego gniazdka trwały aż 2 lata! Jeśli chcecie się dowiedzieć, jak mieszka Maria Dejmek, czytajcie dalej!

Jak mieszka Maria Dejmek?

Na początku 2021 roku Maria Dejmek podzieliła się ze swoimi fanami na Instagramie, że właśnie spełniły się jej marzenia i razem z mężem kupili dom.

Po dwóch latach poszukiwań i przeróżnych perypetii udało się! Mamy nasz wymarzony dom! Ale uwierzcie, nie było łatwo, bo mieliśmy z Miłoszem mocno rozbieżne oczekiwania.

Okazuje się, że małżonkowie nie mogli dogadać się, gdzie zamieszkają – na wsi czy w mieście.

Najchętniej mieszkałabym w małym domku na wsi, Miłosz to mieszczuch, wychowany w sercu warszawskiej Saskiej Kępy i najchętniej mieszkałby właśnie tam. Po dwóch latach osiągnęliśmy największy możliwy kompromis – napisała.

Nowy dom Marii Dejmek ma 155 m kw powierzchni użytkowej. Aktorka bardzo często się przeprowadzała, jednak wreszcie znalazła swoje miejsce na ziemi. Jak wyznała w Pytaniu na Śniadanie, ostateczne.

Jest to nowy, wymarzony dom. Dużo perypetii mieliśmy z jego kupnem. Sprzedaliśmy mieszkanie, potem nie dostaliśmy kredytu z powodu pandemii, więc to jest piąty dom naszego syna.

Dom jest bardzo jasny i przestronny, wnętrza zostały urządzone nowocześnie, przy czym nie brakuje tu przedmiotów z duszą. Poza nowymi meblami, w domu aktorki znalazły się m.in. komoda oraz lustro po jej babci. Pod nim z kolei, dla kontrastu, postawiono leżankę o włoskim designie.

Zależało mi bardzo, jak dziewczyny projektowały salon, żeby ta komoda była w ważnym, centralnym miejscu, aby upamiętnić moją babcię – powiedziała Maria Dejmek.

Salon

Aktorka zdecydował się połączyć salon z pokojem gościnnym. Wymagało to wyburzenia ściany nośnej. Aby wzmocnić konstrukcję, w sufit wstawiono żeliwny podciąg. W salonie stoi szara meblościanka, w której znajduje się telewizor i różnego rodzaju bibeloty. Mebel dobrze komponuje się z jasną, drewnianą podłogą i kolorową, aczkolwiek stonowaną tapetą przedstawiającą roślinność oraz z szarymi zasłonami.

Ciekawym akcentem we wnętrzu jest niewątpliwie stylowy fotel o barwie butelkowej zieleni i różowy podnóżek, które ustawione zostały nieopodal kremowego dywanu. Pod ścianą z kolei stanęła kanapa w kolorze jasnego brązu.

Kuchnia i jadalnia

Kuchnia aktorki wpisuje się w aktualne wnętrzarskie trendy. Białe gładkie fronty zestawiono z białym batem i podwieszonymi pod sufitem szafkami w kolorze drewna. Pazura wnętrzu dodaje złoty okap. Aktorka zdradziła, że marzyli z mężem o kamiennym blacie, niestety ich budżet im na niego nie pozwolił.

Obok kuchni mieści się jadalnia, gdzie stoi marmurowy stół na czarnych, metalowych nogach. Obok niego ustawiono krzesła obite jasną, miętową tkaniną.

W pierwotnym projekcie domu zaplanowany był kominek, jednak aktorka z niego zrezygnowała. Dzięki temu zyskała dodatkową przestrzeń na meble oraz na zdjęcia całej rodziny.

Ogród otaczający dom Marii Dejmek jest niezwykle malowniczy.

Maria Dejmek, aktorka zamieszkuje w swoim wymarzonym domu, którym teraz postanowiła podzielić się z nami – szczególnie swoim uroczym ogrodem. Choć nie znajdziemy w nim zbyt wielu kwiatów, to Maria tłumaczy: „Zawsze współczuję kwiatom, które lądują u mnie”. Jej priorytetem jest stworzenie świetnego placu zabaw zarówno dla swoich dzieci, jak i sąsiadów. Zerknijcie zatem na zdjęcia, które przedstawiają ogród Marii Dejmek, znanej z serialu „Barwy szczęścia”.

W pobliżu płotu często pojawiają się dziki, jelonki i nawet wilki. Bezpośrednio za płotem rosną starodrzewia, które w słoneczne dni dają przyjemny cień.

Ogród Marii Dejmek zajmuje około 250 metrów kwadratowych. Nie obfituje w wiele kwiatów, te, które są, ustawione zostały na drewnianym podwyższeniu.

Kim jest Maria Dejmek?

Maria Dejmek urodziła się w 1988 roku. Jest absolwentką Wydziału Aktorskiego Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie, którą ukończyła w 2012 roku. Wybór drogi zawodowej był niejako przesądzony. Dejmek pochodzi bowiem z rodziny, gdzie aktorstwem zajmowano się od dwóch pokoleń – jest wnuczką aktorki Danuty Mniewskiej oraz reżysera teatralnego i aktora Kazimierza Dejmka i córką aktorki i reżyserki Ewy Taraszkiewicz-Dejmek oraz aktora i producenta Piotra Dejmka.

Życie zawodowe

Talent aktorski Marii Dejmek został doceniony jeszcze zanim ukończyła studia. Kobieta w 2011 roku otrzymała nagrodę za rolę w spektaklu Babel 2 na XXIX Festiwalu Szkół Teatralnych w Łodzi.

Na deskach teatru pierwsze kroki stawiała w Narodowym Teatrze Starym im. H. Modrzejewskiej w Krakowie. W latach 2014-2015 występowała w Teatrze Dramatycznym w Warszawie. Gościła także na deskach Teatru Imka w Warszawie i Teatru Nowego w Łodzi. Obecnie można ją oglądać w Teatrze Capitol, gdzie wciela się w rolę Lucy w spektaklu Przekręt (nie)doskonały oraz Jennifer w spektaklu Kiedy kota nie ma.

Maria Dejmek jest również aktorką telewizyjną i posiada udział w licznych serialach, m.in. Faceci do wzięcia, Komisarz Alex, Nad rozlewiskiem, Rodzinka.pl czy Brzydula. Największą popularność przyniósł jej serial Barwy szczęścia, gdzie od 2012 roku wciela się w postać jednej z głównych bohaterek – Natalii Zwoleńskiej.

Oprócz tego aktorka zagrała w kilku filmach pełnometrażowych: Randka w ciemno, Plagi Breslau, a także Marek Edelman …i była miłość w Getcie.

Życie prywatne

Mężem Marii Dejmek jest Miłosz Jaroszek, właściciel studia dźwiękowego i zdjęciowego Hi5 Studios. Para masyna Gustawa, który urodził się w 2019 roku.

Click to rate this post!
[Total: 3 Average: 5]