Mikołaj Roznerski, aktor znany szerszej publiczności z roli zbuntowanego Marcina w M jak miłość, raczej nie pokazuje swoich czterech kątów na Instagramie. Zdarza się jednak, że czasem robi wyjątek. Dzięki temu możemy podejrzeć, jak gwiazdor mieszka. Jesteście ciekawi? Czytajcie dalej!

Mieszkanie Mikołaja Roznerskiego

Aktor mieszka w warszawskiej, starej kamienicy. Klimatyczne mieszkanie ma wysokie sufity, drewnianą podłogę w jodełkę oraz duże okna, przez które do wnętrza wpada mnóstwo dziennego światła. Wszystkie pomieszczenia utrzymane są w eklektycznym stylu, bez zbytniej ekstrawagancji oraz przepychu.

W dużym, a jednocześnie przytulnym salonie uwagę zwraca oliwkowy fotel na cienkich nóżkach oraz meble w stylu retro: drewniana szafka pod telewizor i niewielki stolik kawowy. W przestrzeni utrzymanej w neutralnej bieli nie brakuje również egzotycznych roślin, które ożywiają wnętrze. Białe okna zostały podzielone efektownymi sztrosami, co podkreśla klimat starych kamienic. W salonie aktora znajduje się także duże lustro, w którym często robi sobie selfie, oraz stylowy gramofon w drewnianej obudowie.

Kuchnia Mikołaja Roznerskiego również utrzymana jest w jasnych barwach. To właśnie w tym pomieszczeniu aktor najczęściej publikuje zdjęcia z kawą, której jest wielkim miłośnikiem. Gwiazdor ma również własną kawę – Rozner, którą często pokazuje na Instagramie.

Jedno z pomieszczeń w mieszkaniu aktora wychodzi na niewielki balkon, który kojarzy się z zabytkowymi kamienicami.

Kim jest Mikołaj Roznerski?

Mikołaj Roznerski zaliczany jest do grona jednego z największych amantów polskiego kina. Urodził się 6 grudnia 1983 roku we Wrocławiu. Jest absolwentem Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie, ukończył także Akademię Sztuk Scenicznych w Pradze.

Od 2012 roku gra w serialu M jak Miłość, gdzie wciela się w postać Marcina Chodakowskiego. Zagrał również w Pierwszej Miłości, Na dobre i na złe, Ojcu Mateuszu oraz w Prawie Agaty. Jeśli chodzi o produkcje filmowe, to można go było zobaczyć w filmie Pech to nie grzech oraz Fighter. Aktor występuje także w Teatrze 6. piętro, którego współwłaścicielami i dyrektorami są Michał Żebrowski i Eugeniusz Korin.

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska

Ze związku z aktorką Martą Juras, Mikołaj Roznerski ma syna Antoniego. Przez kilka lat był związany z koleżanką z serialu M jak Miłość, Adrianną Kalską. O ich rozstaniu na początku 2022 roku donosiły wszystkie media. Wcześniej był związany m.in. z Marceliną Zawadzką, Olgą Bołądź oraz Alicją Bachledą-Curuś. Łączono go również z tancerką Anną Głogowską.

Mikołaj Roznerski Instagram

Mikołaj Roznerski jest aktywny w mediach społecznościowych. Jego profil na Instagramie obserwuje blisko 600 tysięcy osób. Aktor udostępnia tam zdjęcia z planu filmowego, ujawniając kulisy aktorskiej pracy, a także pokazuje, jak spędza czas ze swoim synkiem. W wolnym czasie realizuje także swoje pozazawodowe pasje, jakimi są na przykład ćwiczenia.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]