Vileda jest marką, którą większość z nas kojarzy przede wszystkim ze świetnej jakości ściereczkami do czyszczenia, mopami parowymi, zmywakami i odkurzaczami. Nie wszyscy jednak wiedzą, że to również czołowy producent najpopularniejszych w Polsce suszarek na pranie. W tej kategorii firma ma naprawdę duży wybór produktów!

Jakie suszarki na pranie vileda?

Vileda posiada w swoim asortymencie kilka różnych modeli tradycyjnych, rozkładanych suszarek, które w domu idealnie sprawdzają się do suszenia prania. W trosce o różne potrzeby klientów oferuje tu nie tylko „standardy”, ale i suszarki na pranie vileda dostępne w różnych rozmiarach.

  • Małe – sprawdzą się do kawalerek i niewielkich mieszkań, w których często trudno jest wygospodarować miejsce na rozkładaną suszarkę.
  • Duże – o rozstawie nawet dwóch metrów, na wyjątkowe potrzeby (śmiało poleca się je do domów, w których mieszka wiele osób, a pralka chodzi praktycznie codziennie)

Poza modelami rozkładanymi w Viledzie znajdą się również:

Suszarki ogrodowe – z pomysłem zaczerpniętym rodem z amerykańskich filmów, zgodnie z którym dużą, masywną „nogę” suszarki wbija się w grunt i rozkłada nad jej szczytem wachlarz sznurków. Świetna opcja pozwalająca suszyć pranie na świeżym powietrzu. Atutem produktu jest specjalny, automatyczny system napinania linek, który sprawia, że nie poluzowują się one na wietrze, możliwość regulowania wysokości suszarki (dla osób niższych i wyższych) oraz trwała, aluminiowa konstrukcja nierdzewiejąca pod wpływem opadów deszczu.

Suszarki sufitowe, ścienne – montowane np. w łazience nad wanną i zaprojektowane tak, by z jednej strony można było pranie sznurkiem szybko ściągnąć sznurkiem na dół, a z drugiej by wiszące nad głową spodnie nie przeszkadzały w kąpieli. Wykonanie: stal + sznurki gwarantuje długi, bezawaryjny czas użytkowania.

Suszarki rozkładane typu mikser – w przeciwieństwie do klasycznych, te mają konstrukcję pionową (kształt wieży), a nie poziomą, więc jeszcze lepiej sprawdzą się w małych pomieszczeniach. Pozwalają one na maksymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni i składają się z kilku piętrowych platform do wieszania ubrań. Dla wygody posiadają kółka, więc można je swobodnie przesuwać z miejsca na miejsce, bez niepotrzebnego dźwigania.

Suszarki do bielizny zawieszane np. na kaloryferze – specjalne uchwyty pozwalają zaczepić je o grzejnik i wygodnie rozwiesić na nich bieliznę, skarpetki i drobne elementy garderoby

Wszystkie suszarki tej marki objęte są gwarancją producenta i cieszą się wśród użytkowników wyjątkowo dobrymi opiniami.