Narzuty na łóżka i sofy są dzisiaj jednym z najchętniej kupowanych akcesoriów, które z jednej strony pozwalają ukryć leżącą na łóżku pościel pod czymś eleganckim i dekoracyjnym, z drugiej zaś skutecznie chronią przed kurzem, pyłkami i zabrudzeniem się mebli. Nierzadko można je wykorzystać jako dodatkową warstwę ciepła, szczególnie wtedy, gdy sezon grzewczy jest już zakończony, a pod samą pościelą jest nam zwyczajnie zimno.

Jysk narzuty – co ciekawego w ofercie sieci?

W Jysku możemy znaleźć szeroki wybór narzut zaprojektowanych typowo pod łóżka, ale i koców, które często są jako narzuty wykorzystywane, chociaż rzecz jasna nimi nie są. Warto wiedzieć, jaka jest różnica między tymi dwoma, tylko teoretycznie podobnymi produktami. Koce: co do zasady mają otulać ciało, więc materiał, z jakiego są wykonane jest zwykle lżejszy i o wiele bardziej przyjemny w dotyku. Narzuty: powstały niejako pod kątem potrzeb hotelowych – mają chronić pościel przed kurzem i robić dobre wrażenie, kiedy goście wchodzą do hotelowego pokoju. Zdobią one łóżko, obciążają i osłaniają, ale również w przypadku chłodniejszych nocy mogą służyć jako dodatkowa powłoka cieplna.

Kolekcje jysk narzuty

  • Storrapp – najtańsze od 37 zł za sztukę. Szare, z delikatnym wzrokiem, dostępne w różnych wielkościach.
  • Rosentre – dwukolorowe w wariacjach ciemny i jasny niebieski, ciemny i jasny szary oraz biały i szary. Wyróżniają się estetycznym pikowaniem i bardzo ładnym wykończeniem. Ceny: od 99 zł, ale w promocjach można je dostać w Jysk nawet za 65 zł.
  • Ballblom – od 199 zł (w przecenach 115) za sztukę. Wyjątkowo eleganckie, charakterystycznie marszczone i w różnych odcieniach. Sprawdzą się i do wnętrz domowych i hotelowych.
  • Myggblom – od 200 zł za sztukę. Te narzuty wyróżniają się puchową strukturą i przyjemnym dotykiem włosia pod palcami.
  • Hirsholm, Tall, Engblomme – Narzuty z tzw. wyższej półki, w cenach od 249 zł za sztukę. Precyzyjnie wykonane, mile w dotyku, o niemal kaszmirowej formie, która nie tylko pięknie wygląda, ale i stanowi swoisty pled, którym można się opatulić zimą.

Najdroższą narzutą w Jysk jest beżowa kolekcja Valmue – wykonana w stu procentach z bawełny. Dwustronnie pikowana, barwiona i posiadające ekologiczny certyfikat Standard 100 od OEKO – Tex. Cena: bez ewentualnych rabatów, które na ten model bywają jedynie okazjonalne – 349 zł.

Poza narzutami w Jysk znaleźć też można wiele rodzajów koców, ale należy pamiętać, że co do wykonania i przeznaczenia, nie są one dokładnie tym samym, czym narzuty.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]