Kasia Sokołowska spodziewa się dziecka! Radosną nowiną podzieliła się ze swoimi fanami za pośrednictwem Instagrama. Gwiazda na swoim profilu publikuje także czasem zdjęcia, na których widać wnętrza jej mieszkania. Jesteście ciekawi jak mieszka najpopularniejsza reżyserka pokazów mody w Polsce? Czytajcie dalej!

Kim jest Kasia Sokołowska?

Katarzyna Sokołowska urodziła się w 1973 roku w Lubartowie, niewielkim mieście położonym w województwie lubelskim. Już od najmłodszych lat przejawiała swoje talent muzyczny, będąc wokalistką w zespole muzyki dawnej o nazwie „Scholares Minores pro Musica Antiqua”. Ten zespół koncertował zarówno w kraju, jak i za granicą. Co wyjątkowe, Katarzyna Sokołowska już jako ośmiolatka wyjeżdżała bez rodziców w trasy z zespołem, przez co przez większość roku nie bywała w domu, przeciętnie spędzając z nim trzy miesiące w ciągu roku. Pozostawała związana z zespołem przez imponujące 15 lat.

Katarzyna Sokołowska to absolwentka Wyższej Szkoły Sztuki i Projektowania w Łodzi, gdzie ukończyła reżyserię i aktorstwo. Ponadto zdobywała wiedzę na kierunku dziennikarstwa i kulturoznawstwa. W trakcie swoich studiów, zajmowała się również modelingiem. Swój debiutancki pokaz mody zorganizowała specjalnie dla studentów, którzy projektowali stroje. Następne lata przyniosły intensywny rozwój jej kariery.

Przełomem okazał się udział w programie „Top Model. Zostań modelką”, który zapewnił jej nagłe uznanie i popularność. Z uwagi na jej ogromne zaangażowanie w pracę, silny charakter oraz pewność siebie, bywa nazywana „Miss Perfekcją”, „Generałem”, „Carycą” czy nawet „Czołgiem” w branży.

Warto zaznaczyć, że Katarzyna Sokołowska jest osobą prywatną, która niechętnie dzieli się informacjami na temat swojego życia prywatnego.

Kasia Sokołowska jest najbardziej znanym w Polsce reżyserem i choreografem pokazów mody. Pracuje z najlepszymi polskimi projektantami, m.in. Dawidem Wolińskim, Robertem Kupiszem, Tomaszem Ossolińskim, duetem Paprocki & Brzozowski, Mariuszem Przybylskim i wieloma innymi. Popularność zdobyła dzięki roli jurorki w programie telewizji TVN Top Model. Jest także ambasadorką kilku marek modowych i biżuteryjnych, i przede wszystkim bizneswoman. Sokołowska stworzyła własną markę butów i pracuje jako dyrektor artystyczny hotelu Lake Hill Resort and Spa.

Gwiazda nie jest zbyt wylewną osobą i choć czasem udziela wywiadów, w których porusza niektóre osobiste kwestie, to o swoim życiu prywatnym mówi niewiele. Wiadomo jedynie, że od kilku lat związana jest z biznesmenem Arturem Kozieją, hotelarzem – prezesem zarządu Europlan, właścicielem m.in. Lake Hill Resort & SPA oraz Metropolo Kraków by Golden Tulip. Kozieja stworzył także hotel w Karkonoszach, a Sokołowska zajęła się jego dekoracją.

Jak mieszka Kasia Sokołowska?

Kasia Sokołowska mieszka w 44-piętrowym wieżowcu Cosmopolitan położonym w samym sercu stolicy, mianowicie u zbiegu ulic Emilii Plater i Twardej, tuż przy placu Grzybowskim. Tuż obok znajduje się galeria handlowa Złote Tarasy, a niedaleko Teatr Wielki-Opera Narodowa, Galeria Zachęta i park Saski. Z okien gwiazdy rozciąga się widok na Pałac Kultury.

Budynek został oddany do użytku w 2013 roku, a zaprojektował go niemiecki architekt Helmut Jahn. Na 4 piętrze wieżowca znajduje się strefa relaksu, która obejmuje fitness klub z siłownią, pokój do masażu, suchą i mokrą saunę, jacuzzi oraz pomieszczenia klubowe. Apartamentowiec ma całodobową ochronę, monitoring, recepcję i oddzielną kontrolę dostępu do każdego piętra. Mieszkańcy mają do dyspozycji także zagospodarowany taras z widokiem na Plac Grzybowski, ulicę Emilii Plater oraz Synagogę im. Nożyków. Na parterze mieszczą się restauracje i kawiarnie.

Apartament Kasi Sokołowskiej ma powierzchnię 160 m² i składa się z dużego salonu, który zajmuje największą część mieszkania, otwartej kuchni, trzech sypialni, trzech łazienek, garderoby oraz pralni. Na uwagę zasługuje imponująca przeszklona ściana, z której widoczna jest panorama Warszawy. Widok jest imponujący!

Mieszkanie gwiazdy jest nowoczesne i minimalistyczne, jednak nie wydaje się zimne, bowiem zdobią je stylowe i meble i designerskie dodatki (rzeźby, obrazy i dekoracyjne wazony), a wnętrza wypełniają pamiątki z podróży – jak wiadomo Sokołowska razem z partnerem sporo podróżują po świecie. Wszystkie pomieszczenia są jasne i przestronne, co jest zasługą ogromnych okien, a także luster, które optycznie je powiększają.

Sypialnia gwiazdy utrzymana jest w takim samym stylu jak reszta pomieszczeń. Zdobią ją zasłony i pościel bez żadnych wzorów, a lampa na szafce nocnej idealnie pasuje do minimalistycznego wnętrza. Z kolei w łazience Kasi Sokołowskiej dominuje naturalny kamień i lustra. Na uwagę zasługuje też stylowa biblioteczka.

Kasia Sokołowska – partner Artur Kozieja

Kasia Sokołowska i Artur Kozieja to jedna z najbardziej prywatnych par w polskim show biznesie. Słynna reżyserka pokazów i biznesmen zachowują tajemnicę, jeśli chodzi o swoje życie osobiste. Jednak z okazji piątej rocznicy swojego związku postanowili zrobić wyjątek. „5 lat razem. Na dobre i na złe” – takimi słowami Kasia Sokołowska podzieliła się na Instagramie serią zdjęć ze swoim ukochanym. Kim jest partner Kasi Sokołowskiej, z którym ma syna?

Historia związku Kasi Sokołowskiej i Artura Kozieji pozostaje owiana tajemnicą. Choć wiele wiemy o jej sukcesach zawodowych, prywatne życie tej jurorki programu „Top Model” jest dobrze ukryte. Rzadko dzieli się informacjami dotyczącymi swojego związku, a na swoim koncie na Instagramie pojawiają się zdjęcia z ukochanym niezwykle sporadycznie. Jednak z okazji piątej rocznicy ich związku, Kasia Sokołowska zdecydowała się na wyjątkowy gest i opublikowała w mediach społecznościowych serię romantycznych zdjęć z Arturem Kozieją, podpisując post słowami „5 lat razem. Na dobre i na złe”.

Jak doszło do spotkania Kasi Sokołowskiej i jej partnera? Otóż pozostali na randce w ciemno, zaaranżowanej przez samego Artura Kozieję. To właśnie on, biznesmen, zwrócił uwagę słynnej reżyserki pokazów mody w jednej z warszawskich restauracji. „Pewnie będziemy opowiadać tę historię jeszcze przez wiele lat. Artur bardzo się postarał, żeby mnie poznać i namówił do tego pośrednika, tak zwaną swatkę. Nie zdradzając zbyt wielu szczegółów, powiem tylko, że po prostu pojawiła się dobra osoba, która pomogła nam się spotkać. Chociaż ja raczej zostałam zmuszona do tego spotkania”, wyznała Kasia Sokołowska w wywiadzie udzielonym jednemu z serwisów rozrywkowych, gdzie pojawiła się razem z Arturem Kozieją.

Co tak przyciągnęło uwagę jurorki „Top Model” w biznesmenie? „Nie mogę powiedzieć, że zaniemówiłam w pierwszej chwili, ale to spotkanie było długie i bardzo interesujące. Następnie nasza relacja szybko się rozwijała”, dodała Kasia Sokołowska w rozmowie z programem „Dzień Dobry TVN”. Co według niej stanowi klucz do udanego związku? Brak kompleksów, wzajemne zrozumienie i wsparcie.

Kasia Sokołowska – dziecko

Katarzyna Sokołowska powitała na świat swoje pierwsze dziecko, a już dwa tygodnie później wróciła do pracy, uczestnicząc w konferencji prasowej związaną z nową edycją „Top Model”.

Katarzyna Sokołowska jest dyrektorką i reżyserką pokazów mody, współpracującą z najważniejszymi markami w Polsce. Od 2017 roku jest w związku z Andrzejem Kozieją. W kwietniu 2022 roku ogłosiła, że spodziewa się swojego pierwszego dziecka. Syn Katarzyny Sokołowskiej przyszedł na świat 18 lipca, co sama gwiazda potwierdziła krótko po tym wydarzeniu na swoim profilu na Instagramie.

Wiadomość o narodzinach dziecka Katarzyny Sokołowskiej pojawiła się 18 lipca, jednak sama uczestniczka programu „Top Model” oficjalnie potwierdziła te doniesienia 23 lipca, publikując zdjęcie malutkich nóżek na swoim profilu na Instagramie.

Gdy Katarzyna Sokołowska ogłosiła, że spodziewa się dziecka, wielu internautów zwróciło uwagę na jej wiek. Reżyserka pokazów mody ma 49 lat, a ciąża była wynikiem procedury in vitro. Katarzyna Sokołowska podkreślała, że była to świadoma decyzja, uwzględniając wszelkie ryzyka związane z późnym macierzyństwem.

„Rozumiem oczywiście ograniczenia natury biologicznej, w tym spadek rezerwy jajnikowej po 25 roku życia. Kiedy podjęłam decyzję o macierzyństwie, była to świadoma i przemyślana kwestia (…). Czuję się zdrowa i w doskonałej formie, lekarze uważają, że biologicznie jestem młodsza, niż wynikałoby to z mojego wieku biologicznego. Regularnie dbam o swoje zdrowie i przeprowadzam badania. Jestem głęboko przekonana, że będę aktywną matką na weselu mojego syna” – wyznała wówczas.

Click to rate this post!
[Total: 3 Average: 5]