Każda mała dziewczynka uwielbia ładne rzeczy. Tym bardziej, gdy te się świecą. W pokojach młodych dam zazwyczaj królują róże, błękity, biel i wszelkie pastele. Również lampka nocna dla dziewczynki powinna być dopasowana stylem do reszty pomieszczenia. Tak dobrane oświetlenie nie tylko służy nam na co dzień, ale tworzy przytulny klimat wnętrza. 

Lampka nocna dla dziewczynki- na co zwrócić uwagę?

Dzieci często miewają dość długi okres, kiedy potrzebują oświetlenia przez całą noc. W odróżnieniu do lampek nocnych w sypialni rodziców, te w dziecięcych sypialniach mają nie lada wyzwanie. Warto więc zdecydować się na energooszczędną lampkę LED, by nie martwić się wysokim rachunkiem i szkodami dla środowiska. Jeszcze ważniejszą zaś od ekonomii kwestią jest bezpieczeństwo. Lampka nocna dla dziewczynki, chłopca, dużego czy też małego dziecka zawsze powinna być wykonana ze specjalnych, atestowanych, dedykowanych użytkowi przez małe rączki materiałów. Obudowa nie powinna się nagrzewać, szkielet nie powinien zawierać żadnych ostrych elementów, które mogłyby stanowić zagrożenie dla naszej pociechy.

Lampka nocna dla dziewczynki- zwierzątka i postacie. 

Niesamowicie modne w ostatnim czasie, zwłaszcza jeśli chodzi o gusta dziewcząt są lampki w kształcie misiów, zwierzątek czy postaci z bajek. Zaczniemy od klasyka, jakim od lat jest SPIKEN z oferty Ikei. To mała, ledowa lampka w kształcie uroczej wydry, która mieni się aż 7 kolorami. Ze względu na rodzaj oświetlenia stanowi głównie źródło lekkiego światła i dekoracji. Wspaniałą ofertę, jeśli chodzi o urokliwe lampki ma również sklep liderlamp.pl. Naszym faworytem jest różowy, ledowy PABOBO. Bardziej klasyczny, uniwersalny jest za to LUCIDE DODO LED. To stołowy, różowy króliczek w okularach, którego pokocha każda dziewczynka bez względu na upodobania. Będzie więc na przykład świetnym prezentem. Wszyscy kochają jednorożce. Nie może ich więc zabraknąć na liście. Choć ofert jest mnóstwo, to nasze serce zdobyła Drewniana lampka nocna LED dla dzieci Jednorożec w ofercie Ola4Kids. Co prawda jak na lampkę cena jest dość wysoka, bo kosztuje aż 650 zł, to jest doskonała i dopracowana w każdym szczególe tak, że warta jest swej ceny. 

Klasyczne lamki nocne.

Jeśli pokój naszego dziecka jest bardziej w stylu basic i chcemy utrzymać wnętrze w nieco stonowanym stylu, to możemy postawić na klasyczną, lecz wciąż uroczą lampkę. Ogrom propozycji znajdziemy na lampsandco.pl. To zbiór lampek nocnych o prostym kształcie w najróżniejszych możliwych kolorach, utrzymane w pastelowej i delikatnej stylistyce. 

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]