Nikt chyba nie zaprzeczy, że Ikea to najpopularniejszy sklep wnętrzarski, jaki kiedykolwiek powstał. Popularność zawdzięcza zadziwiająco szerokiemu asortymentowi a także możliwie przystępnym cenom. Kto nigdy nie zgubił się między regałami na kilka godzin oglądając świeczki i stojaczki niech pierwszy rzuci kamieniem. Jeśli na Twojej liście zakupów znalazła się tym razem lampka nocna, Ikea również w zakresie oświetlenia jest niezastąpiona. Na stronie jak i w sklepach stacjonarnych znajdziemy tak szeroki wybór, że decyzja nie będzie łatwa. Przedstawimy kilka swoich faworytów, jeśli chodzi o różne pomieszczenia, aby ułatwić Wam poszukiwania. 

Lampka nocna Ikea do sypialni.

Odpowiednie oświetlenie w sypialni jest szczególnie ważne. Dobrze dobrane światło pozwala nam odprężyć się po ciężkim dniu i jest ratunkiem dla zmęczonych oczu. Tworzy też nastrój, dzięki któremu możemy się zrelaksować a co za tym idzie- ułatwia zasypianie. Lampka powinna być dobrana nie tylko do wystroju wnętrza, ale przede wszystkim do naszych potrzeb. Jeśli ma pełnić jedynie funkcję ozdobną i oświetlać najbliższe otoczenie, to świetnie sprawdzi się choćby model ARSTID (99,99zł) Jest dostępna w dwóch wersjach- na srebrnym lub złotym stelażu. To typowa, klasyczna lampa dla każdego wnętrza. Do nowoczesnego wystroju świetnie pasować będzie za to model RASEGEL (34,99 zł). To stabilna podstawa pod żarówkę z betonu, idealna dla stylu loft. Podobnie ciekawą propozycją jest model FADO (69,99 zł). To żarówka zamknięta w okrągłej, lekko przyciemnionej kuli. 

Lampka nocna do pokoju dziecięcego.

W kategorii lampka nocna, Ikea ma szeroki wybór modeli dziecięcych. W zależności od funkcji, jaką ma pełnić, możemy zdecydować się na różne warianty. Jeśli przed snem czytamy dziecku bajki, lub robi ono to samodzielnie, to szczególnie ważne jest dobre oświetlenie książki. Tu najlepiej sprawdzi się na przykład model FUBBLA (99,99 zł), która montowana jest do ściany a strumień światła możemy ustawić według potrzeb. Jeśli zależy nam jedynie na lekkim oświetleniu dziecięcego pokoju, to Ikea oferuje mnóstwo lamp w ciekawych formach. Chłopcy pokochają model ANGARNA (99, 99 zł), czyli lampę LED o wyglądzie piłki nożnej. Dziewczynkom za to może najbardziej przypaść do gustu model UPPLYST (69,99 zł)- naścienne serduszko. Bardzo popularne są też małe, ledowe lampeczki stojące tak jak model SPIKEN (49,99zł) o uroczym wyglądzie wydry. Ma ona aż 7 ciepłych kolorów, które zmieniają się samodzielnie co pewien okres czasu. Najlepiej wygląda w towarzystwie innych zwierzaków! 

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]