Poszukiwacze nocnego oświetlenia do swojego domu dzielą się na dwie drużyny. Jedni są zwolennikami małych lampek ustawionych zazwyczaj na stoliku nocnym tuż przy łóżku. Drugim niekoniecznie takie rozwiązanie przypada do gustu. Wśród nas wielu wciąż pozostaje fanami dużych, solidnych lamp stojących, które oświetlają większą przestrzeń. Jeśli do nich należysz, to lampy nocne IKEA na pewno spełnią twoje oczekiwania. Bogata oferta zawiera propozycje zarówno do sypialni jak i innych pomieszczeń. Jeśli jesteś na etapie poszukiwania idealnej propozycji, to sprawdź, jakie lampy nocne IKEA zawiera aktualnie w swojej ofercie. 

Opcja budżetowa. 

Najbardziej budżetową opcją w aktualnej ofercie IKEA jest lampa BARLAST. Jej cena wynosi 29 zł. Ma 150 cm wysokości. To najbardziej klasyczna lampa o prostej budowie, która nada się do każdego pomieszczenia. 

Lama do sypialni.

Jeśli szukamy lampy, która wpasuje się w przytulną przestrzeń nie zaburzając jej swoim surowym wyglądem, to idealną propozycją będzie ARSTID. Choć wciąż bardzo klasyczna, to lekko ozdobna. Dodatkowo ma swoje mniejsze odpowiedniki tej samej serii, dzięki którym stworzymy spójną całość w aranżacji oświetlenia. Posiada lekko marszczony materiał i uroczy łańcuszek, za którego pociągnięciem zapalamy światło. Złota podstawa świetnie wkomponuje się w przytulne wnętrze naszej sypialni. Jej koszt to 199 zł. Jeśli nasza przestrzeń do spania urządzona jest w nieco cięższym i ciemniejszym stylu, to warto rozważyć model SKAFTET. Ta lampa podłogowa w cenie 268 zł posiada czarny klosz i złotą podstawę. 

Lampa do salonu. 

Najbardziej klasycznym modelem, który kojarzy nam się od razu z aranżacją salonu jest model HEKTOGRAM. Ta lampa w cenie 129 zł przywodzi na myśl klasyczne, może nawet lekko staromodne wyposażenie pokoju dziennego. Świetnie sprawdzi się więc przy stylu retro. Kolejną propozycją jest LAUTERS. Ta trójnoga lampa o drewnianej podstawie i białym, szerokim kloszu będzie kwintesencją wystroju salonu w stylu na przykład prowansalskim. Jej cena wynosi 249 zł.

Lampa do gabinetu. 

Jeśli pracujemy po nocach, to szczególnie ważne jest, abyśmy pamiętali o odpowiednim oświetleniu. Lampa stojąca da wytchnienie zmęczonym oczom od mocnego, górnego światła, jednocześnie oświetlając odpowiednio ekran naszego komputera oraz biurko. Dobrą propozycją będzie klasyczny model RANARP za 249 zł. Czarna podstawa świetnie wpasuje się do każdego, biurowego wnętrza. Jest w pełni regulowana, a jednocześnie ciężka i stabilna. Jeśli poszukujesz oświetlenia do pracy, to ten model na pewno spełni twoje oczekiwania. 

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]