Organizery do szuflad to świetny sposób na porządek nie tylko w szafkach kuchennych, ale i w szafie z ubraniami. Zapewnią w nich ład i porządek, a my nie będziemy musieli tracić czasu na poszukiwania przedmiotów ukrytych w ich głębi. Dzięki organizerom do szuflad każda rzecz będzie miała swoje miejsce. Najlepsze organizery do szuflad znajdziesz w sklepie IKEA.

IKEA — najlepsze organizery do szuflad

Szuflady są zdecydowanie praktyczniejsze od tradycyjnych szafek. Zapewniają bowiem nie tylko łatwiejszy dostęp do wszystkich przechowywanych rzeczy, ale także większy ład i porządek, dzięki czemu nie musimy tracić czasu na poszukiwanie przedmiotów ukrytych gdzieś w głębi szafki. W ofercie sieciówki IKEA znajdziecie organizery do szuflad kuchennych oraz ubraniowych.

Organizer do szuflady kuchennej IKEA

Organizery do szuflad kuchennych IKEA to rozwiązanie, które pozwala zachować porządek wśród akcesoriów kuchennych, a zwykle jest ich naprawdę dużo.

W ofercie sieciówki znajdziemy „pojemniki” umożliwiające uporządkowanie sztućców w szufladzie, dostępne w kolorze białym lub z drewna bambusowego, a także stojaki na noże oraz przegródki do szuflad, dzięki którym możemy stworzyć odrębne boksy, w których będziemy mogli ułożyć mniejsze przedmioty. Ciekawym rozwiązaniem są także tace z podstawką na przyprawy. Nie brakuje również różnej wielkości pudełek wykonanych z tworzywa sztucznego, które pozwolą zachowac porządek wśród wszystkich mniejszych akcesoriów uchennych. W ofercie IKEA znajduje się także przegroda na pokrywki, które bardzo często powodują ogromny bałagan w szufladzie.

Do szuflad, w których przechowujemy zastawę stołową, polecamy uchwyt na talerze, który zabezpiecza przed przesuwaniem się talerzy. Dodatkowo umożliwiają one wyjęcie i przeniesienie kilku talerzy bez ryzyka wysunięcia się i potłuczenia pojedynczych naczyń. Można je dopasować do wielkości talerzy.

Zaletą organizerów kuchennych IKEA jest to, iż nie ustawia się ich w szufladach raz na zawsze. W dowolnym momencie możemy je zmodyfikować, a zmiana przeznaczenia danej szuflady nie stanowi żadnego problemu. Jest to również ważne przy sprzątaniu bowiem do szuflad kuchennych, do których co rusz wpadają jakieś drobne zanieczyszczenia.

W ofercie IKEA dostępne są także maty antypoślizgowe, które można docinać na pożądany rozmiar. Uniemożliwiają one przesunięcie się talerzy czy garnków podczas otwierania, a do tego tłumią dźwięk kładzionych przedmiotów. Maty polecane są zarówno do szuflad głębokich, jak i do szuflad płytkich, w których trzymamy drobne akcesoria – korkociąg, nóż do pizzy… Zabezpieczają dno przed zarysowaniem, a do tego ułatwiają utrzymanie czystości (wystarczy je wyjąć i umyć).

W skład organizerów do szuflad IKEA wchodzą także pojemniki do segregacji odpadów, dzięki którym segregacja odpadów jest łatwiejsza i wygodniejsza. Pokrywy pojemników łatwo wyjąć i umyć.

Organizery do szuflad na bieliznę IKEA

Organizer do szuflady ubraniowej nie tylko pozwala utrzymać porządek w drobnych elementach garderoby, lecz także chroni je przed nadmiernym pognieceniem. Ozdobne szale lub krawaty z takiego organizera można wyciągnąć i od razu założyć bez stresu, że coś nie prezentuje się tak, jak powinno. Takie organizery to także doskonały sposób na umiejętne zagospodarowanie przestrzeni do bielizny oraz skarpetek, które z reguły nie mają przewidzianego osobnego miejsca w szafie.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]