Według najnowszych rankingów dotyczących różnych artykułów gospodarstwa domowego, w kategorii najciekawszych koszy na brudną bieliznę i to zarówno wizualnie, jak i użytkowo, czołowe miejsca zajmują kosze Ikea. Co takiego wyróżnia je na tle innych i dlaczego podczas planowania takiego zakupu, warto wziąć je pod uwagę? Przyjrzymy się temu bliżej!

Dlaczego najlepszy kosz na bieliznę jest właśnie z ikea?

Przede wszystkim Ikea sama w sobie jest dzisiaj jedną z najmodniejszych i najchętniej wybieranych marek jeśli chodzi o artykuły do łazienki, kuchni czy domu. To właśnie tutaj szukamy najnowszych inspiracji, które zawsze nadążają za bieżącą modą, a jednocześnie nie są przerysowane i wciąż stawiają użyteczność ponad wydumaną i zbyt ostentacyjną formę. I w ten właśnie styl wpisują się ikeowskie kosze na pranie.

Najlepszy kosz na bieliznę ikea – modele i pomysły

Wg internetowych opinii klientów, którzy budują rankingi produktowe w tym dziale, wymienić można

  • Kosz na bieliznę SKUBB – mowa tu o modelu, który podzielony jest wewnątrz na dwie torby, dzięki czemu łatwo segreguje się jasne i ciemne ubrania, bez późniejszego potrzeby przewracania wszystkiego do góry nogami, żeby znaleźć ten typ kolorów, który zamierzamy wrzucić do pralki. W bonusie wymienianym często przez klientów jako najważniejsza zaleta jest też klapa chroniąca przed wydostawaniem się na zewnątrz nieprzyjemnych zapachów.
  • Torbę na pranie Fyllen – tu na szczególną uwagę zasługuje jej elastyczność. Torba wykonana jest z naddającego się materiału, a w dodatku, kiedy nie ma potrzeby jej użycia można ją spłaszczyć prawie do zera i wygodnie schować w szafce
  • Kosz na pranie serii Klunka – o charakterystycznej, pociągłej formie, dzięki której można go zmieścić nawet w niewielkiej, wolnej przestrzeni. Stworzony do łazienek o niewielkim metrażu.

Jakie punkty wymieniane są przez klientów jako najistotniejsze jeśli chodzi o pojemniki na bieliznę? Po pierwsze: pochłanianie wilgoci i nie wypuszczanie na zewnątrz brzydkich zapachów, po drugie możliwość szybkiego schowania kosza w momencie gdy jest pusty i nie ma potrzeby, żeby zajmował przestrzeń i wreszcie po trzecie: jego wizualna forma. Tu kosze na pranie z Ikei mają szczególne atuty, ponieważ projektowane są zgodnie ze słynnym, skandynawskim minimalizmem, a ten w naszych domach ceni się coraz bardziej. Ma być przede wszystkim ładnie, estetycznie ale i funkcjonalnie – bez zupełnie niepotrzebnego przerostu formy nad treścią. Całość oczywiście musi mieścić się w dobrej cenie, dlatego Ikea spisuje się tu wyśmienicie.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]