Hangar 646 to warszawskie parki trampolin, które zlokalizowane są w trzech miejscach: na Gocławiu, Targówku i Mokotowie. Jakie czekają tam na nas atrakcje? Wszystkiego dowiecie się z poniższego artykułu.

Parki Trampolin Hangar 646 – atrakcje

Ponieważ Hangar 646 jest „sieciówką” wśród parków trampolin, to każdy z parków ma podobne standardy, przy czym różnią się one od siebie atrakcjami.

Standardem są: kawiarenka, tury wejść oraz zasady bezpieczeństwa. Każdy, kto po raz pierwszy zjawia się w Hangarze, musi obejrzeć 5-minutowy kursu bezpiecznego korzystania z przyrządów, aby zmniejszyć ryzyko wyrządzenia sobie lub komuś krzywdy. Dzieci do 5 roku życia wchodzą do parku z dorosłym na jednym bilecie. Na terenie parku obecny jest w pełni przygotowany do akcji ratownik medyczny.

Jeśli chodzi o atrakcje, to zależą one od danego parku. I tak:

Hangar 646 na Gocławiu (adres: Wał Miedzeszyński 646)

Hangar na Gocławiu powstał jako pierwszy i trzeba przyznać, że został przygotowany z rozmachem, co z pewnością miało na celu przyciągnięcie jak największej liczby osób, zainteresowanych przeróżnymi akrobacjami oraz tego typu zabawami. Można tu skorzystać z trampolin akrobatycznych, wież do skoków na poduszkę kaskaderską, ramp w 3 rozmiarach z lądowaniem na poduchę kaskaderską (sprzęt można wypożyczyć na miejscu), bowla, placu do parkouru oraz trampoliny do basenu z gąbkami, trampoliny pod koszami i wielu innych klasycznych trampolin.

Hangar 646 na Mokotowie (adres: Domaniewska 37A)

Ten hangar przeznaczony jest głównie dla dzieci młodszych. Znajduje się w nim wieża do skoków na poduchę kaskaderską, pole klasycznych trampolin, trampoliny pod koszami i trampoliny akrobatyczne, trailblazer tracerse, arena do zbijaka na trampolinach oraz salka do ćwiczeń akrobatycznych na twardej powierzchni.

Hangar 646 na Targówku (adres: ul. Dalanowska 29)

Ten hangar to idealny wybór dla rodziców, którzy przy okazji wyjścia z dzieckiem na park trampolin, sami również chcą zaczerpnąć trochę ruchu. Odwiedzający to miejsce mają do dyspozycji tor z przeszkodami, twister, zjeżdżalnie, tyrolkę oraz wieżę do skoków na poduchę kaskaderską.

Parki Trampolin Hangar 646 – przydatne informacje

 • Sprzęt i zabezpieczenia jak kaski i ochraniacze dostępne są na miejscu. Można zabrać swoje, przy czy istnieją pewne ograniczenia – można się o nich dowiedzieć na stronie internetowej parku.
 • Należy wziąć ze sobą buty na zmianę i skarpetki poślizgowe (można je kupić na miejscu – cena za parę 5 zł).
 • Aby skorzystać z rampy, trzeba mieć dodatkowy bilet.
 • Dzieci do lat 3 nie mogą uczestniczyć w zabawach.
 • Na terenie parku można zorganizować imprezy okolicznościowe.
 • Należy ubrać się wygodnie i przewiewnie. Zalecane są długie spodnie dresowe, aby uniknąć otarć przy upadku. Warto też mieć bluzkę z krótkim rękawkiem.
 • Na miejscu jest sklepik i kawiarnia, w których można kupić coś do picia/jedzenia, ale można też zabrać swoje.
 • Weźcie ze sobą butelkę wody. Na miejscu jest sklepik i kawiarnia, więc można coś sobie kupić do jedzenia/picia.
 • Ceny biletów są niższe, jeśli kupujemy je przez Internet.
 • Istnieje możliwość zapisania się na zajęcia grupowe i indywidualne, np. z zakresu akrobatyki.
 • Dziecko do lat 7 wchodzi z pełnoletnim opiekunem na jednym bilecie.
 • Do hali wchodzi się grupami o wyznaczonych godzinach. Przed wejściem prezentowany jest krótki filmik z zasadami panującymi na terenie obiektu ze szczególnym naciskiem na bezpieczeństwo uczestników. Następnie wykwalifikowany trener prowadzi kilkuminutową rozgrzewkę, po której każdy z uczestników ma czas na swobodną zabawę. Jeśli ktoś ma ochotę nauczyć podstaw, np. akrobatyki, trickingu to trenerzy chętnie pomogą w opanowaniu tych umiejętności.
 • W parku znajdują się szatnie, które są zamykane przy użyciu kodu.
 • Na miejscu warto być trochę wcześniej, aby odebrać bilety/opaskę oraz się przebrać.
Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]