Jeśli przeszukujesz internet w poszukiwaniu hasła ,,parownica do ubrań- ranking” to prawdopodobnie nie trzeba już cię przekonywać o tym, jak przydatne jest to urządzenie. Działają jak żelazko, ale także odświeżają ubrania, pościel, poduszki, pluszaki, firany, zasłony i wszystko, co jeszcze przyjdzie ci do głowy. Jeśli jesteś więc zdecydowany na zakup tego urządzenia i poszukujesz najlepszego modelu, to świetnie trafiłeś. W tym rankingu zebraliśmy pięć najpopularniejszych urządzeń, które zyskały najwięcej pozytywnych opinii użytkowników. Zestawienie nie sugeruje się w żadnym wypadku prestiżem marki, ale konkretnymi parametrami parownicy, stosunkiem jakości do ceny i rekomendacjami kupujących. Jeśli wciąż stoisz przed wyborem idealnego pomocnika, to zapraszamy do lektury. 

  1. Parownica Philips Steam&Go GC362/80

Bezwzględny numer 1 w zestawieniach pod każdym możliwym kątem. Bardzo kompaktowa, możliwa do zabrania ze sobą wszędzie, gdzie potrzeba. Idealna do wygładzania niewielkich zagnieceń nawet w miejscach trudnodostępnych. Działa zarówno w pionie jak i w poziomie, przez co nie wymaga deski do prasowania. Jej nagrzewanie trwa zaledwie 45 sekund. Dostępny w sprzedaży już za 280 zł.

  1. Xiaomi Jimmy GT 306

Parownica Xiaomi wyprzedza poprzedni model o 5 sekund jeśli chodzi o czas nagrzewania. Radzi sobie z większymi zagnieceniami dzięki strumieniowi pary pod wysokim ciśnieniem. Posiada 1,3 litrowy zbiornik na wodę oraz stojak na ubrania. Nie jest już to tak kompaktowe urządzenie jak powyższy model, ale sprosta bardziej wymagającym zadaniom. Jego cena również jest nieco wyższa, bo koszt takiej parownicy to około 350 zł.

  1. TEFAL Access Steam Care DT9100

Kolejny mały, kompaktowy model parownicy. Wyposażona z funkcję prasowania zarówno w pionie jak i poziomie. Dodatkowo posiada w zestawie wygodny uchwyt na ubrania. W tym wypadku jak powyżej nie zawiedzie nas także czas nagrzewania- zaledwie 40s.

  1. Philips Steam&Go GC360/30

Jest to bardziej budżetowy odpowiednik naszego miejsca numer 1. Podobnie kompaktowe urządzenie pozwalające usuwać mniejsze zagniecenia w trudno dostępnych miejscach. Również do stosowania w pionie i poziomie. 

  1. Vesta EGS01

Parownica Vesta znalazła się w naszym rankingu głównie ze względu na swoją budżetowość. To niewielkie urządzenie posłuży nam raczej do poprawiania detali. Małe zagniecenia to coś, z czym poradzi sobie bez problemu, lecz nie możemy wymagać od niej działania jak najlepsza stacja parowa. Można ją dostać nawet poniżej 100 zł, co czyni ją jedną z najbardziej atrakcyjnych cenowo na całym rynku. 

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]