Marka Zwieger jest jedną z najlepiej rozpoznawalnych przez Polaków firm, które specjalizują się w produkcji garnków, patelni i wysokiej jakości akcesoriów do gotowania. Większość z nas kojarzy ją z medialną osobowością jej ambasadora, którym jest słynny Michel Moran. Jako mistrz kulinarny i juror w takich programach jak MasterChef i MasterChef Junior oraz prowadzący program kulinarny Kolekcja Smaków, wybitnie przyczynia się do wzrostu promocji marki Zwieger, pokazując jej garnki i patelnie w swoich programach. Czy rzeczywiście są tak dobre? Sprawdzamy!

Garnki i patelnie zwieger opinie klientów

Wśród tysięcy opinii wystawianych przez klientów marce Zwieger, zdecydowanie dominują pozytywne, a często wręcz bardzo pozytywne! Użytkownicy, którzy od dłuższego czasu korzystają z patelni tego producenta, podkreślają:

  • Doskonałą jakość wykonania i dopieszczenie każdego najmniejszego szczegółu tak, że naczynia te nie tylko świetnie się sprawdzają w kuchniach, ale i doskonale wyglądają.
  • Atuty w postaci nienagrzewających się uchwytów patelni, dzięki którym duszenie i smażenie jest wygodne i nie grozi poparzeniem
  • Różnorodność funkcji poszczególnych patelni od grillowania, pieczenia, duszenia, aż po klasyczne smażenie.
    Wysokiej klasy powłoki ochronne, które są odporne na zarysowania i bardzo wytrzymałe, a tym samym służą w domach przez długie lata
  • Korzyści płynące z nieprzywierającej połówki żelowej, dzięki której jedzenie przygotowywane na patelni, nie przypala się i nie przywiera
  • Prostotę mycia patelni
  • Możliwość używania do smażenia minimalnej ilości tłuszczu przy zachowaniu świetnego stopnia wysmażenia

Co ważne, czytając w sieci portale publikujące w dziale patelnie zwieger opinie, można szybko zauważyć, że coraz większa liczba klientów zwraca też uwagę na testy wytrzymałości, jakie przechodzą patelnie tej marki. W zależności od rodzaju wykonaniu osiągają one skalę wytrzymałości 7, 9 i 10 w tzw. teście Camut. Siedem to patelnie podstawowe z powłoką nieprzywierającą, dziewięć to kolekcja Teflon Platinium Plus, a dziesiątką może się pochwalić seria Teflon Profile.

Dodatkowo, użytkownicy zwracają też uwagę na wyróżnienia, jakie za swoje produkty, technologię i jakość Zwieger otrzymuje od uznanych instytucji. Wymienić tu można choćby Laur Konsumenta 2004-2019 w kategorii Lider XV lecia, Laur Klienta dla Top Marki 2020, i Grand Prix 2021, a także najnowszy, Laur Klienta 2022. Nie spoczywając jednak na laurach, firma cały czas dynamicznie się rozwija, zwiększając wybór garnków i patelni tak, by były coraz lepsze.