Stare doniczki nie wyglądają już tak, jak kiedyś i chciałabyś je czymś zasłonić? Aranżacja pokoju uległa zmianie i kwiaty, które poprzednio wyglądały pięknie, teraz nie prezentują się już tak efektownie? Jeśli tak – pora na wymianę doniczek lub wybór praktycznych osłonek, które zasłonią to, co stare, wprowadzając do wnętrza nowy nastrój! Sprawdzamy dział pepco doniczki i przeglądamy możliwości!

Co ciekawego w kategorii pepco doniczki?

Pepco jest jedną z najszybciej rozwijających się sieci handlowych w Polsce i jednocześnie, zarówno z racji na atrakcyjne ceny, jak i ciekawe inspiracje, jedną z najbardziej lubianych. To właśnie tu znajdziemy duży wybór różnorodnych doniczek, które zaprojektowano zgodnie z nowoczesnymi trendami.

  • Doniczki: podłogowe, parapetowe i naścienne dostępne są tu w wielu wariacjach, które idealnie wpiszą się w aranżacje nowoczesne, skandynawskie, ale i rustykalne czy pachnące Prowansją
  • Osłonki: stworzone z myślą o sprytnym schowaniu w nich starych doniczek tak, by nie było ich widać i by jednocześnie nie tworzyć potrzeby ich przesadzania, kiedy wcale nie jest to potrzebne. Osłonki maskują podniszczone doniczki i zasłaniając je, wprowadzają do wnętrza zupełnie nowy design!

Jakie doniczki i osłonki znajdziemy w Pepco?

  • Podłogowe – o podwyższonej formie, dzięki której kwiaty można trzymać na parkiecie czy panelach, nie obawiając się o to, że ich liście będą ich dotykały. W tej kategorii w Pepco dostaniemy m.in. doniczki imitujące beton o wysokości ok 40-50 cm. Ceny: od 40 zł za sztukę.
  • Parapetowe – na podstawkach (ok. 15 zł), ale i na eleganckich nóżkach, które w polskich domach wciąż stanowią rzadkość i tym samym lepiej przyciągają uwagę. Doniczki na nóżkach to cena ok 35 zł, ale efekt wart znacznie więcej!
  • Wyplatane – doskonały pomysł do mieszkań, w których szukamy naturalnych i podążających za przyrodą inspiracji. Doniczki i osłonki wyglądają tu jak powleczone sznurkiem/bambusem i mają formy eleganckiej plecionki. Ceny od 12 do 50 zł w zależności od rozmiaru danego modelu
  • Białe imitujące kamień – z bardzo ciekawą strukturą, która do złudzenia kojarzy się z kamieniem i tak też wygląda. Świetnie sprawdzą się do wnętrz nowoczesnych, utrzymanych w surowej stylistyce. Ceny 40-60 zł.
  • Ceramiczne – w różnych kolorach, o bardzo przyjemnej fakturze i projektowane z nawiązaniem do najlepszych form! Część z nich jest gładka, prążkowana, falista lub wyglądająca jak nakładające się na siebie pierścienie. Cenowo od 15 do 25 zł.
  • Kamionkowe – w starym, dobrym i zdecydowanie tradycyjnym guście. Świetne na wewnętrzne parapety i same w sobie stanowiące ozdobę mieszkania. Od 17 zł.
Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]