Pokrowce na krzesła są doskonałym rozwiązaniem, dzięki któremu nie tylko można odświeżyć wygląd podniszczonych krzeseł, ale i nadać im zupełnie nowy wyraz. Dziś ten patent jest też powszechnie stosowany jako metoda dekoracji sal weselnych, przyjęć okolicznościowych, ślubów, komunii czy ważnych jubileuszy. Nie trzeba już wymieniać tych samych krzeseł na inne, by pasowały do rangi danej uroczystości – wystarczy założyć na niego właściwe pokrowce i gotowe!

Ciekawe pokrowce na krzesło jysk – co oferuje ta znana sieć?

W ofertach Jysk możemy znaleźć dwa główne rodzaje pokrowców na krzesła:

  • Dekoracyjne – umożliwiające idealne powleczenie krzesła kolorową tkaniną, która nada mu nowy look
  • Ochronne / ogrodowe – wykonane z materiałów wodoodpornych, które świetnie sprawdzą się do osłonięcia krzeseł stojących na balkonach, tarasach czy przy restauracyjnych ogródkach tak, by w czasie deszczu nie zamokły i nie trzeba ich było chować do wnętrza.

Pierwszy typ, czyli kolorowe pokrowce na krzesło jysk wykonane są z tkaniny typu panama o charakterystycznym gęstym splocie. Ich atutem jest nieprześwitująca powierzchnia, która doskonale zakrywa schowane pod nimi krzesła, bez względu na to jak mocno są wybarwione lub jak intensywny mają swój pierwotny kolor. Dodatkowo pokrowce są przyjemne w dotyku, a nie śliskie, więc siedząc na nich ma się wyłącznie przyjemne wrażenia, bez efektu „siedzenia na plastiku”.
Ten typ pokrowców wykonywany jest dla Jysk przez polską firmę, a do wyboru jest prawie siedemdziesiąt różnych kolorów. Taka różnorodność sprawia, że bez problemu można tu znaleźć pokrowce dopasowane do każdego stylu mieszkania: od aranżacji bardzo nowoczesnych, przez rustykalne, skandynawskie czy industrialne. Mnogość barw i odcieni to świetna okazja do wyposażenia się tutaj firm organizujących wesela i inne imprezy okolicznościowe.

Drugi typ, czyli pokrowce ochronne kolekcji DUGG dostępne są w prawie wszystkich sklepach stacjonarnych JYSK oraz w sklepie internetowym. Produkuje się je w całości z ciemnoszarego poliestru, który jest nieprzemakalny, więc doskonale zabezpiecza nawet krzesła tapicerowane przed niekorzystnym wpływem warunków atmosferycznych, deszczem i gwałtownymi opadami. Dodatkowo pokrowce te są mrozoodporne, więc można z nich korzystać także na przełomie pór roku, kiedy np. krzesła tarasowe są już wyciągnięte na zewnątrz, ale chcemy je zabezpieczyć przed niespodziewanymi mrozami. Pokrowce bezproblemowo czyści się przy pomocy wody, zatem ewentualne zaplamienia uda się szybko odbarwić.