Pralki Samsung należą do tej grupy pralek, które w optymalny sposób łączą dobrą jakość sprzętu, precyzję jego wykonania i atrakcyjną cenę. Z racji na swoje zalety są też dzisiaj jednymi z najczęściej wybieranych w Polsce. Można śmiało powiedzieć, że ta półka cenowa, która nie przeraża ilością cyfr na paragonie i jednocześnie utrzymuje odpowiednią długowieczność działania pralki przy jej nowoczesnym wykonaniu.

Jakie pralki Samsung znajdziemy w sklepach?

Wśród różnych modeli pralek tej cenionej marki znajdziemy zarówno prostsze, mniej zaawansowane wersje, jak i opcje mocno rozbudowane technicznie i posiadające wiele programów prania.

Pralki wg ceny

W dziale do 1500 zł Samsung proponuje głównie pralki z bębnem ładowanym od przodu, na zużyciu wody ok 43 litry na cykl i z maksymalną prędkością wirowania sięgająca 1200 obrotów na minutę. To wystarczająco wiele, by wyprane pranie osuszyć prawie do końca, więc sam czas trzymania go na domowej suszarce będzie zdecydowanie krótki. W tym przedziale cen dostępne programy to pranie bawełny, ciemnych tkanin, czyszczenie bębna, eco, mix, outdoor, wełna, szybkie 15 minut czy pranie w module higiena parowa.

Przedział 1500- 2500 zł to pralki na mniejszym zużyciu prądu i lepsze klasie energetycznej, z poziomem hałasu w czasie wirowania do ok 72 dB i maksymalną prędkością wirowania sięgającą nawet 1400 obrotów. Do dodatkowych programów poza tymi, które znajdują się w modelach tańszych, dochodzą też pranie delikatne, eco 40-60, specjalny system do prania pościeli i syntetyków. W większości tych pralek jest również automatycznie wbudowany system startu opóźnionego, co ma znaczenie dla osób, lubiących nastawiać pranie na konkretną godzinę.

Powyżej 2500 zł to już pralki o zdecydowanie wyższej klasie energetycznej, dostępne do ładowania z bębnem i od przodu i od góry, z wyższym zużyciem wody, ale i znacznie większą, wewnętrzną pojemnością bębna. Wirowanie maksymalne 1400 obrotów i więcej, opcja programu prania super szybkiego, opóźnienie startu pracy i wszystko to, co znajdowało się w modelach tańszych – tu cechuje się podkręconymi parametrami. Półka od 2500 zł charakteryzuje się również większym wyborem kolorów pralek. Poza standardowymi białymi, znajdziemy również srebrne, szare i czarne, które mogą bardziej pasować do aktualnej, łazienkowej aranżacji.

Bez względu na rodzaj ostatecznej wybranej pralki, marka Samsung gwarantuje jej sprawność i pełną funkcjonalność zgodnie z czasem producenckiej gwarancji, którą w wielu sklepach można dodatkowo wydłużyć, uiszczając oczywiście odpowiednią do czasu opłatę.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]