Namioty ogrodowe są dzisiaj jednym z najchętniej wybieranych rozwiązań stanowiących alternatywę dla zadaszonych, mocowanych na fundamencie tarasów. Z jednej strony wymagają one znacznie mniejszych nakładów finansowych, z drugiej można je po sezonie letnim wygodnie złożyć i schować do garażu, a z trzeciej: dają ogromną swobodę w wykorzystaniu zielonej przestrzeni. Można je przestawiać bez zbędnego wysiłku, lokując w tych miejscach ogrodu, które  aktualnie najbardziej nam pasują.

Jakie namioty ogrodowe ma w ofercie castorama?

Dział namioty ogrodowe castorama to szeroki wybór różnych modeli dostępnych w bardzo różnych cenach. Można je bez problemu dostosować do potrzeb własnej rodziny, ale i firmy organizującej w takich namiotach np. kameralne uroczystości rodzinne czy wystawiających je na potrzeby gości odpoczywających w turystycznych ośrodkach nad morzem, jeziorem czy w górach.

  • Najtańsze pawilony ogrodowe można kupić w formie osobnych ścianek od około 60 zł za komplet oraz rurek, które będą stanowiły wsparcie dla całej konstrukcji. Kolory klasyczne: białe, szare, zielone będą tymi najbardziej opłacalnymi dla domowego budżetu, ale i oczywiście najbardziej ubogimi, co do samego wykonania. Namioty tej kategorii dostępne już np. w kolorowe paski zaczynają się w Castoramie od ok 99 zł za komplet.
  • Modele 4 nogi + zadaszenie – bez bocznych ścianek stanowiących osłonę od wiatru to koszt 148-198 zł (zależnie od wielkości). Praktyczne, ale nie chronią przed podmuchami wiatru.
  • Namioty ogrodowe Castorama ze ściankami w kolorach khaki, oknem i porządnym daszkiem rozwiniętym nad całością (modele Jarvis, GoodHome i Blooma) to koszt 378 zł i to już jest namiot, który w ogrodzie czy przed ośrodkiem turystycznym wytrzyma przynajmniej kilka sezonów.
  • Dekoracyjne namioty z bocznymi ściankami zwijanymi wzdłuż nóg (super praktyczne rozwiązanie, które szybko pozwoli zwinąć ścianki w razie pięknej pogody lub osłonić nimi wnętrze w czasie deszczu) to koszt 648 zł przy modelach 3 metry na 3 lub od 948 dla modeli większych powierzchniowo.

Jakie zalety mają takie namioty?

Przede wszystkim stanowią idealne schronienie podczas nagłego pogorszenia się pogody, ale i są miejscem, wewnątrz którego można wypoczywać bez obaw o wiatr czy inwazję komarów. Wiele z nich posiada nawet specjalne moskitiery chroniące przed atakami komarów i innych insektów. Dodatkowo zaletą namiotów ogrodowych jest tworzenie przez nie atrakcyjnej wizualnie przestrzeni do wspólnych obiadów, spożywania grilla czy wypicia ulubionej kawy na świeżym powietrzu.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]