Regał na zabawki Ikea to świetny wybór, jeżeli znudziło nas ciągłe przerzucanie rzeczy z kąta w kąt. Od teraz porządkowanie dziecięcych bibelotów stanie się łatwizną. Mebel taki musi być nie tylko estetyczny, ale przede wszystkim funkcjonalny. Tylko, jeśli będzie odpowiednio dopasowany do wieku dziecka, będzie mogło ono samo uczyć się utrzymywać swoje zabawki w ryzach. Jaki więc regał na zabawki Ikea powinniśmy wybrać dla swojej pociechy, żeby okazał się strzałem w dziesiątkę? Przejrzyjmy aktualną ofertę. 

Seria TROFAST.

TROFAST to cała seria dziecięcych mebli modułowych w Ikea służących porządkowaniu i segregowaniu. Ten system obudowy i dołączonych do niego pojemników pozwala na dowolne łączenie ze sobą poszczególnych elementów i zagospodarowanie przestrzeni według naszych potrzeb. Wysoki regał TROFAST w cenie 269,10 zł to dobra propozycja dla najmłodszych. Dzięki dużym pojemnikom z łatwością pomieścimy wszystkie pluszaki i duże zabawki edukacyjne, które przeważają w wyposażeniu naszego malucha w tym wieku. Oprócz tego wariantu, który kształtem przypomina schody znajdziemy coś także dla mniejszych przestrzeni. W cenie 152,10 zł dostaniemy wysoki i wąski, trzypoziomowy regał. W cenie 224,10 zł dostępna jest także wersja pięciopoziomowa. Duże pojemniki zapewniają nam w obu wypadkach dużą ilość miejsca do przechowywania dziecięcych bibelotów i nie tylko, jednocześnie dopasowując się nawet do najmniejszych przestrzeni, wykorzystując powierzchnię do sufitu. Ze względu na trudniejszą dostępność poszczególnych półek, uniemożliwiają one samodzielne porządkowanie zabawek młodszym dzieciom. Dlatego jeśli zależy nam, aby nasza pociecha miała możliwość odkładania swoich rzeczy na miejsce, to najlepszą propozycją będą niskie i długie regały. Dla nieco starszych dzieci praktyczniejsze mogą okazać się za to modele TROFAST zawierające nie tylko większe, ale też mniejsze pojemniki. W pewnym wieku zabawki naszych pociech stają się coraz drobniejsze a skarbów przybywa, dlatego świetnie sprawdzi się w codziennych porządkach dużo oddzielnych miejsc na każdy z nich.  Warto też wspomnieć, że wszystkie modele z serii TROFAST dostępne są w najróżniejszych wersjach kolorystycznych.

Co dla starszych dzieci?

Mówiąc o starszych dzieciach mamy na myśli nie tylko te w wieku szkolnym, ale również te, które nazbierały już całkiem pokaźną kolekcję książeczek.  Regał na zabawki Ikea to nie tylko seria TROFAST. Odnajdziemy również BERGIG. Jest to regał na książeczki z szufladą na dole. Umożliwia on już maluchom samodzielne odstawianie książeczek na miejsce i zapewnia kawałek miejsca na wszelkie skarby.