Urządzając nasz dom, często szukamy rozwiązań, które mają pomóc nam usprawnić codzienne funkcjonowanie. Inspiracji szukamy nie tylko w internecie, ale także stacjonarnie w sklepach, a tu Ikea jest chyba niekwestionowanym faworytem, w którym znajdziemy całą gamę pomysłów w jednym miejscu. Jednym z ciekawych rozwiązań jest tablica magnetyczna Ikea

Rozwiązanie ułatwiające organizację.

Tablica magnetyczna to świetny sposób na zorganizowanie zarówno przestrzeni prywatnej, jak miejsca pracy i śledzenie tego, co masz do zrobienia. Są one dostępne w różnych rozmiarach, a niektóre mają nawet dołączoną tablicę korkową, na której można przyklejać ważne notatki. Można je również kupić z powierzchnią do pisania, aby można było zapisywać pomysły lub zadania do wykonania. Tablice magnetyczne mają wiele zastosowań. Mogą pełnić rolę organizera naszej przestrzeni i ułatwieniem przy planowaniu dnia.  Często są używane jako tablice informacyjne, do umieszczania wiadomości, ogłoszeń i kalendarzy. W firmach są one często wykorzystywane jako narzędzia do burzy mózgów, ponieważ ludzie mogą przyklejać pomysły za pomocą magnesów i przesuwać je w miarę postępu rozmowy.

Tablica magnetyczna w pokoju dziecka

Tablica magnetyczna to świetny sposób na utrzymanie porządku i pomoc w nauce, a także dodanie osobowości do pokoju dziecka. Tablicę można użyć do umieszczania zdjęć rodziny, przyjaciół i miejsc, które odwiedziło, albo wykorzystać do ćwiczenia pisowni wyrazów i nauki faktów matematycznych. Tablice magnetyczne są dostępne w różnych kształtach i rozmiarach dzięki czemu z łatwością dopasujemy je do potrzeb dziecka. 

Tablica magnetyczna Ikea

Ikea jest sklepem niekwestionowanie słynącą z najróżniejszych rozwiązań dla domu- od mebli przez dekoracje i elementy wystroju, które mają ułatwić i uprzyjemnić tam korzystanie z domowej przestrzeni. Nie mogło w niej więc zabraknąć tablicy magnetycznej. Ikea aktualnie posiada w ofercie kilkanaście możliwych opcji w cenie od kilkudziesięciu złotych przy mniejszym rozmiarze do około 400 przy większym. Dostępne są w dwóch wersjach kolorystycznych białej i czarnej- w zależności od potrzeb naszego wnętrza i różnych rozmiarach. Większość z nich jest domyślnie przeznaczona dla naszej prywatnej powierzchni. Nie zabrakło jednak dwóch produktów przypisanych do użytku biurowego- wieszanej na ścianie oraz wyposażonej w wygodne kółka umożliwiające swobodne przemieszczanie jej. Nic oczywiście nie stoi na przeszkodzie zastosowaniu w domu tablicy przypisanej dla biznesu lub odwrotnie- wszystko zależy od naszych potrzeb i oczekiwań.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]