W ramach przedświątecznej oferty, od poniedziałku do niedzieli (11-17 grudnia), użytkownicy aplikacji Lidl Plus będą mogli aż o 300 złotych taniej kupić wielofunkcyjny robot kuchenny Silvercrest Monsieur Cuisine Smart w limitowanej serii Black Edition. Oferta będzie dostępna tylko w sklepach stacjonarnych sieci Lidl Polska.

Wielofunkcyjny robot kuchenny marki Silvercrest sprawi, że gotowanie stanie się prawdziwą przyjemnością i okazją do miło spędzonego czasu z bliskimi oraz przyjaciółmi. Już od poniedziałku 11 grudnia, w ofercie sieci Lidl Polska znajdzie się model Monsieur Cuisine Smart w limitowanej serii Black Edition. Z aplikacją Lidl Plus zapłacimy za urządzenie jedynie 2199 zł/1 zestaw, zamiast 2499 zł. To aż o 300 zł mniej! Oferta będzie ważna do niedzieli, 17 grudnia.

Robot kuchenny Silvercrest Monsieur Cuisine Smart 1200 W posiada aż 15 praktycznych funkcji ułatwiających codzienne czynności kulinarne. Urządzenie zapewnia m.in. gotowanie na parze, siekanie, mielenie, miksowanie, zagniatanie, smażenie czy gotowanie sous vide. Tak szeroka gama programów sprawia, że Silvercrest Monsieur Cuisine Smart może być wykorzystywany do przygotowywania dań warzywnych bądź mięsnych, ryb, zup, makaronów, dżemów, smoothie, sosów lub dipów czy wypieków. Duża moc urządzenia pozwala na przerobienie podwójnej ilości ciasta – nawet do 1 kg. Co warte podkreślenia, robot kuchenny ma wgrane 3 programy do wyrabiania ciasta: płynnego (np. na sernik), twardego (np. na pizzę) lub miękkiego (np. na ciasto drożdżowe). Dodatkowo 10-stopniowa regulacja prędkości z dodatkową funkcją turbo, pozwala na pełną dowolność w przygotowywaniu smakołyków.

W urządzeniu wykorzystano liczne rozwiązania, które mają uprościć jego obsługę: są to np. odpowiednio wyprofilowany uchwyt do misy robota czy ośmiocalowy wyświetlacz dotykowy z wysoką rozdzielczością oraz szybkim czasem reakcji. Dodatkowo urządzenie posiada funkcję Wi-Fi, co umożliwia m.in. aktualizację przepisów kulinarnych. Na stronie fr.monsieur-cuisine.com/pl/przepisy oraz w aplikacji dla użytkowników modelu MC Smart znajduje się aż 855 przepisów w języku polskim – liczba ta wciąż rośnie.

Aplikacja mobilna Monsieur Cuisine Smart umożliwia również dzielenie się przepisami z innymi użytkownikami, ocenianie przepisów czy robienie notatek. Co ciekawe, aplikacja może przeliczyć ilość składników do dań na cały tydzień, co pozwoli zaplanować tygodniowe zakupy.

Z pomocą wielofunkcyjnego robota kuchennego Monsieur Cuisine Smart przyrządzenie świątecznych potraw okaże się łatwe i przyjemne. MC Smart to również świetny pomysł na prezent pod choinkę!

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]