Konkurencja w social mediach to twardy orzech do zgryzienia. Naturalny wzrost followersów na Insta jest coraz trudniejszy do utrzymania. Istnieje jednak pewna strategia marketingowa, z której skorzystał już niejeden influencer. To inwestycja w followers Instagram. Sprawdźmy, czy rzeczywiście ma sens i jak to wygląda w praktyce.

Usługa Instagram followers a regulamin

Bardzo ważne jest to, aby zrozumieć, że kupowanie followersów na Insta nie jest zabronione przez regulamin platformy. Nie istnieją żadne oficjalne obostrzenia związane z taką praktyką. Trzeba jednak mieć na uwadze, iż to jakość obserwujących ma znaczenie, a nie sam fakt ich posiadania. Boty Instagrama potrafią rozpoznać ewidentnie sztuczne konta. Wówczas zostają uznane za spam. Algorytm może je w związku z tym zakwalifikować do zbanowania. Kiedy tak się dzieje, znikają z listy followersów.

Dobrej jakości followers instagram unikają banowania. Boty po prostu nie oceniają ich w sposób negatywny. Innymi słowy, takie konta są traktowane jak zwykli followersi. Zwłaszcza jeśli zostali kupieni Instagram obserwujący z Polski, którzy stanowią naturalną widownię dla profilu w języku polskim.

Czy strategia followers Instagram działa?

Liczba obserwujących (w szczególności, jeśli są z Polski) ma duże znaczenie psychologiczne. Pozwala innym użytkownikom ocenić popularność profilu. Cóż, człowiek ma silne instynkty nakazujące mu tworzyć społeczności. Lubimy rzeczy, które lubią inni. Interesujemy się tym, co wzbudza ciekawość tłumów. Zakup Instagram followers opiera się na tych mechanizmach.

Gwiazdy popkultury czy fotografowie sięgają po tę strategię. Ig followers zdają się pobudzać reakcję zwrotną. Polega ona na tym, że potencjalny odbiorca sam angażuje się w działalność na profilu. Daje lajki, czyta komentarze. Zastanawia się, dlaczego to konto jest tak popularne. A jeśli jakość kontentu jest dla niego zadowalająca, sam w końcu zostaje followersem.

Ilość Instagram followers na raz

Zakup Insta followers jest możliwy poprzez specjalne strony internetowe. Tam można określić liczbę obserwujących na Instagramie. O ile jest ona rozsądna, wiarygodność wzrostu będzie nienaruszona. Mowa na przykład o 25-100 followersach w ciągu tygodnia. To dobra liczba dla początkujących influencerów. Byłoby bowiem podejrzane, że debiutant nagle uzyskał 10 000 obserwujących, prawda? Proces kupna Instagram followers powinien zatem przebiegać w sposób umiarkowany.

Czy kupowanie obserwujących na Instagramie się opłaca?

Koszt nowych obserwujących Instagram zależy oczywiście od ilości. 500 Ig followers to ok. 400 zł. Do tego trzeba dorzucić bonus w postaci ekspresowej realizacji zamówienia czy inne ustalenia indywidualne. Zwykle zwiększają one ostateczną kwotę. Można powiedzieć więc, że 1 follow Instagram kosztuje ok. 1 zł. Mowa oczywiście o ofercie dobrej jakościowo i tym samym trwałej. Raz kupiony obserwujący zostaje na stałe.

Kupowanie obserwujących na Instagramie nie jest drogie. Korzyści jak zwiększony ruch na profilu, lepsza widoczność w mediach społecznościowych czy mocniejszy potencjał reklamowy mogą zaowocować całkiem sporym zyskiem. O ile potrafi się takie parametry wykorzystać, inwestycja w Instagram followers ma szanse na wielokrotny zwrot.

Obserwujący Instagram lubią popularne profile. A skoro popularność na Insta można sobie kupić za niewielkie pieniądze, taka praktyka ma sporo sensu. Dzięki niej powstaje efekt kuli śniegowej, która sama się napędza. Nic dziwnego, że influencerzy decydują się na zakup followers Instagram. To skuteczna strategia marketingowa.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]