W miejscach, w których niezbędny jest prąd elektryczny, musi zostać zainstalowany odpowiedni osprzęt elektryczny. Jest to nie tylko kwestia estetyki, ale przede wszystkim bezpieczeństwa. Dlatego też warto stawiać na rozwiązania doskonałej jakości, posiadające niezbędne certyfikaty i atesty, takie jak Karlik Elektrotechnik.

Karlik Elektrotechnik – charakterystyka marki

Marka Karlik Elektrotechnik to działająca na rynku od 1978 r. firma o polskim kapitale, specjalizująca się w produkcji osprzętu elektrycznego. Wieloletnie doświadczenie, wykwalifikowana kadra, a także nowoczesne technologie, które wykorzystywane są w procesie produkcji, sprawiają, że firma dostarcza rozwiązania wysokiej jakości, nowoczesne, a do tego bardzo estetycznie wykonane.

Producent oferuje bardzo szeroki asortyment produktów. Włączniki i gniazdka elektryczne, gniazda głośnikowe, antenowe, komputerowe, ładowarki USB, regulatory temperatury czy czujniki ruchu, przygotowywane są z najwyższą starannością. Dużą zaletą jest to, że asortyment dostępny jest w praktycznych seriach, dzięki czemu jeszcze lepiej zadbać można o spójność i estetykę wykończenia każdego pomieszczenia. Nie bez znaczenia jest też to, że produkty są funkcjonalne, minimalistyczne, estetyczne, dostępne w różnej kolorystyce, co oznacza, że bez trudu można dopasować wariant do każdej aranżacji.

W ofercie producenta znajdują się zarówno klasyczne rozwiązania, ale też tzw. włączniki amerykańskie – idealne dla miłośników stylu zza oceanu.

Seria Deco od Karlik Elektrotechnik

Szczególną popularnością cieszą się propozycje z serii Karlik Deco. Są to bardzo estetyczne rozwiązania przygotowane przez producenta. Wśród największych zalet wymienić można uniwersalny design. Świetnie dopasują się do każdej, nawet klasycznej aranżacji. Karlik Elektrotechnik przygotował modele w różnych wariantach kolorystycznych, ale ogromną zaletą jest to, że produkty cechuje różna funkcjonalność. Dzięki temu można bez trudu dobrać rozwiązania dostosowane do swoich potrzeb.

Seria Deco cechuje się uniwersalnością i prostotą konstrukcji. To doskonała jakość w korzystnej cenie. Wszystkie mechanizmy można montować w funkcjonalnych ramkach. Dużym atutem jest to, że montaż poszczególnych produktów jest wyjątkowo łatwy i szybki. Wszystkie produkty z serii Karlik Deco mogą być instalowane zarówno w pionie, jak i w poziomie. Jest to wygodne rozwiązanie, szczególnie np. w kuchni, gdzie montaż w poziomie często poprawia wygodę korzystania z gniazdek.

Karlik Mini

Seria Mini to rozwiązanie idealne dla tych, którzy stawiają na minimalistyczne aranżacje. Powierzchnia włącznika jest niewielka, to najmniejsze propozycje, jakie dostępne są obecnie na rynku. Sam mechanizm dostępny jest w kilku wariantach kolorystycznych, poza bielą i czernią, popularnością cieszą się także odcienie szarości, grafit oraz złoty. Do każdego dopasować można odpowiednią, kompatybilną ramkę wykonaną z tworzywa – w wariancie klasycznym, chociaż dużą popularnością cieszą się ramki pośrednie. To nowoczesne i funkcjonalne rozwiązanie, o gabarytach zdecydowanie mniejszych niż tradycyjne rozwiązania. To sposób, aby delikatnie podkreślić wyjątkowość takiego rozwiązania.

Możliwość kolorystycznego łączenia włączników z ramkami pośrednimi oraz bogactwo kolorów dostarczonych przez producenta sprawia, że zdecydować się można nie tylko na klasyczne  połączenia. Ramki w barwie miętowej, brzoskwiniowej, wrzosowej, czekoladowej, kanarkowej czy pudrowy róż fajnie komponują się z czarnymi, szarymi mechanizmami.

Karlik ICON


Seria ICON to najnowsze rozwiązania producenta Karlik Elektrotechnik. Ramki z tej serii dostępne są w 3 wariantach: okrągłym, zaokrąglonym i kwadratowym, dzięki czemu można je dopasować do większości pomieszczeń. Kolorystykę serii cechuje uniwersalność. Ramki w kolorach biały, czarny, grafitowy, grafitowy mat i szary, uzupełnić można o ramki pośrednie dostępne w szerokiej palecie kolorystycznej. Mechanizmy z serii można ze sobą łączyć w dowolnych kombinacjach, dzięki ramkom wielokrotnym. Możliwość personalizacji zestawień kolorystycznych oraz niesamowita funkcjonalność, sprawiają, że nowa seria ICON z dnia na dzień zyskuje coraz bardziej na popularności.  

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]