Wodoodporne płyty ścienne od Kronospan mogą stać się dla Ciebie alternatywą dla tradycyjnego, prawdziwego drewna. Odkryj, jak innowacyjne technologie i wzornictwo pozwoliły temu zaufanemu producentowi stworzyć produkty, które posiadają szeroki wachlarz możliwości!

Wodoodporne wielkoformatowe płyty ścienne Rock the Wall

Kronospan prezentuje innowacyjny produkt wśród materiałów wykończeniowych i dekoracyjnych, czyli wodoodporne, wielkoformatowe płyty ścienne Rock the Wall. Dostępne są w efektownych, modnych wzorach doskonale imitujących drewno, ale również beton i kamień. Nadają się do montażu zarówno w domach, jak i obiektach komercyjnych. Szybka i łatwa instalacja bez konieczności usuwania starej glazury to główna zaleta tego asortymentu od polskiego, renomowanego producenta materiałów wykończeniowych. Są więc idealne do szybkich renowacji pomieszczeń z rynku wtórnego, typu mieszkań z wielkiej płyty czy przedwojennych kamienic. A w związku z tym, że te wodoodporne płyty ścienne posiadają format 4x2650x1230 mm, można łatwo je dopasować do każdego metrażu nieruchomości. Szczególnie że Kronospan daje szansę swoim klientom na złożenie spersonalizowanego zamówienia, praktycznie, że „uszytego na miarę”.

Wodoodporne płyty ścienne imitujące drewno

Wodoodporne płyty ścienne imitujące drewno to dobry wybór, kiedy myślimy o elastycznych rozwiązaniach. Ich zastosowanie może obejmować różnorodne miejsca, takie jak domy i mieszkania prywatne, obiekty usługowe czy biura. Za sprawą swoich właściwości są łatwe w utrzymaniu czystości nawet w miejscach o dużym natężeniu ruchu, po których codziennie przemieszczają się tłumy osób.

Asortyment od Kronospan w postaci Dąb Craft Złoty K003 FN, Light Wood R137 FN lub Dąb Flamenco R110 FN można zatem wykorzystać w łazienkach, kuchniach, salonach, korytarzach oraz innych obszarach narażonych na wilgoć. W przeciwieństwie do większości naturalnych desek, które mają tendencję do pęcznienia i deformacji, te drewnopodobne płyty ścienne nie mają takich trudności. Swoją wytrzymałość mogą poświadczyć licznymi certyfikatami z badań na stabilność wymiarową, odporność na plamy, zarysowania, uderzenia oraz wodę.

Sklep z płytkami ściennymi imitującymi drewno

Oferta sklepu z płytami ściennymi imitującymi drewno jest również wyjątkowo wszechstronna pod kątem dopasowania jej do różnych stylów aranżacyjnych, jaknowoczesny, industrialny, klasyczny, skandynawski, vintage czy nawet glamour. Produkty Kronospan mogą więc komponować się idealnie w ramach projektów wnętrz o ciemnej barwie, jak i tych o jasnej estetyce. Minimalistyczne, białe łazienki, jak i kuchnie z wyraźnie grafitowymi meblami i akcesoriami dla tych wodoodpornych, wielkoformatowych płyt ściennych Rock the Wall nie stanowią żadnego problemu.

Niezależnie od modelu, na jaki się zdecydujesz, sklep z drewnopodobnymi płytkami ściennymi pomoże nadać Twojemu pomieszczeniu niezwykle przytulny charakter, tworząc w nim ciepłą atmosferę domowego ogniska. Ich estetyka w postaci bardziej lub mniej widocznej imitacji słoi i sęków na drewnie doskonale odda urok danej przestrzeni. I to w towarzystwie ciepłego lub surowego oświetlenia w Twoim domu!

Zapraszamy Cię do zapoznania się z pełnym asortymentem produktów w sklepie internetowym Kronospan. Niech kategoria „Wodoodporne wielkoformatowe płyty ścienne Rock the Wall” nie będzie Ci obca!

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]