Małgorzata Opczowska od kilku lat sprawdza się w roli prowadzącej programu śniadaniowego TVP Pytanie na śniadanie. Jej fani mają okazję podejrzeć jej prywatne życie na Instagramie, gdzie dziennikarka często wrzuca zdjęcia, na których uwiecznia chwile z bliskimi. Dzięki temu wiemy także, jak wygląda wnętrze jej mieszkania na warszawskim Mokotowie. Jesteście ciekawi? Czytajcie dalej!

Jak wygląda mieszkanie Małgorzaty Opczowskiej?

Małgorzata Opczowska-Łęska mieszka wraz z mężem Jackiem Łęskim oraz siedmioletnim synem Maxem w przestronnym mieszkaniu na warszawskim Mokotowie. Ze zdjęć, które umieszcza na swoim Instagramie, wynika, że centralnym punktem ich domu jest kuchnia – to królestwo Jacka Łęskiego, który jest ponoć świetnym kucharzem. Widzimy w niej białe, proste meble, a w jadalni, która połączona jest z kuchnią, stoi piękny stół w stylu glamour. Marmurowy blat zestawiono z ciekawą, plecioną złotą nogą, a obok niego ustawiono pikowane fotele. Tuż przy jadalni stoi obszerny regal, który zdobią książki, płyty oraz stylowe dekoracje, m.in. kolekcja koni na biegunach.

W mieszkaniu pary króluje biel, złoto oraz marmury. Wnętrza są przestronne i zgodnie z ostatnią modą, jasne oraz eleganckie. Trend ten przełamuje jedynie żółty fotel w salonie, na którym najczęściej przesiaduje syn dziennikarki. W salonie jest też kominek, nad którym powieszone zostało zdjęcie przedstawiające Marlona Brando, a dokładniej kadr z Ojca Chrzestnego. W głębi pokoju znajduje się biała kanapa, na której leżą żółte poduszki. Obok stoi przedszkolny stół. Kolejnym zwracającym uwagę elementem wystroju salonu jest wielkie lustro w złotej ramie.

Bezpośrednio z salonu wychodzi się na balkon, który wiosną i latem dziennikarka dekoruje kwiatami. Na podwieszanej huśtawce w formie wiklinowego kosza można wypocząć i poczytać.

Wzrok przykuwa również łazienka z piękną, luksusową wanną wolnostojącą oraz złotym koszem, grzejnikiem i kranami. Króluje tu marmur.

Małgorzata Opczowska-Łęska – kim jest? Ile ma lat?

Małgorzata Opczowska urodziła się 6 stycznia 1988 roku, pochodzi z Krakowa. Z wykształcenia jest prawniczką – ukończyła studia na Wydziale Prawa Uniwersytetu Jagiellońskiego. Odnalazła się jednak w dziennikarstwie.

Z Telewizją Polską związana jest od kilkunastu lat, chociaż jej przygoda z dziennikarstwem rozpoczęła się zupełnie przypadkowo. Chciała dorobić do stypendium, więc spróbowała swoich sił w castingu na prezentera. Casting wygrała.

Początkowo pracowała jako researcher, dokumentalistka, reporterka, prezenterka, prowadziła także autorskie programy. Obecnie świetnie odnajduje się jako prowadząca Pytania na śniadanie, gdzie tworzy zgrany duet z Łukaszem Nowickim. Wcześniej pracowała w TVP Info oraz w TVN, gdzie prowadziła teleturnieje interaktywne, m.in. Granie na śniadanie, Apetyt na kasę oraz Mania grania.

Prywatnie jest żoną Jacka Łęskiego, który również jest dziennikarzem. Para poznała się na korytarzach TVP. Dość szybko między nimi pojawiła się chemia, mimo iż mężczyzna jest od niej starszy o 23 lata. W 2021 roku postanowili się pobrać. Ślub odbył się w romantycznej nadbałtyckiej scenerii, a zdjęcia z ceremonii ślubnej znalazły się w tabloidach i serwisach internetowych. Oboje zgodnie przyznają, że sformalizowanie związku było najlepszą decyzją, jaką podjęli.

Jestem zwolennikiem teorii, że ludzie przyciągają się na zasadzie podobieństw. Im bardziej są do siebie podobni, tym łatwiej o porozumienie. Oboje pracujemy w telewizji, doskonale rozumiemy specyfikę naszej pracy i mamy wspólne zainteresowania. Małgosia tworzy ciepłą, rodzinną atmosferę, a ja po każdym dyżurze lecę do domu, jak na skrzydłach. Jest opiekuńcza, troskliwa i zaskakuje mnie pomysłami na wspólne spędzanie czasu. Wszelkie stresy i troski przestają mieć znaczenie, kiedy możesz iść przez życie z kochającą żoną – zapewniał Jacek.

Para razem wychowuje siedmioletniego Maksa – syna Opczowskiej z jej poprzedniego małżeństwa, które zakończyło się po dziewięciu latach.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]