Katarzyna Pakosińska to ceniona artystka kabaretowa, konferansjerka oraz dziennikarka, która przez piętnaście lat występowała w Kabarecie Niemoralnego Niepokoju. Ostatnio była także jedną z prowadzących programu „Poranny rogal” na kanale Zoom TV. W 2017 roku zawarła związek małżeński z Gruzinem Iraklim Basilaszwilim. Teraz zapraszamy Cię do bliższego poznania tego, jak Katarzyna Pakosińska żyje i mieszka na co dzień.

Kim jest Katarzyna Pakosińska?
Katarzyna Pakosińska urodziła się 9 kwietnia 1972 roku w Warszawie. W młodości była członkinią zespołu folklorystycznego „Pruszkowiacy”, w którym występowała przez dwadzieścia lat. Jest absolwentką liceum plastycznego oraz studiów polonistycznych, które ukończyła na Uniwersytecie Warszawskim.

Przez pewien czas pracowała jako dziennikarka oraz producentka programów w TV Polonia. Zyskała także uznanie jako prowadząca programu „Kawa czy herbata” w TVP1, a w 2022 roku była jedną z prowadzących programu „Poranny rogal” na kanale Zoom TV. Miała okazję uczestniczyć w wielu programach rozrywkowych, takich jak „Taniec z gwiazdami”, „Twoja twarz brzmi znajomo” czy „Power Couple”.

Jak mieszka Katarzyna Pakosińska – zobacz zdjęcia
Największą rozpoznawalność przyniosły jej występy w Kabarecie Moralnego Niepokoju, który założyła w 1996 roku razem z kolegami ze studiów. Jej charakterystyczny śmiech stał się nieodłączną częścią tych wystąpień. Po piętnastu latach Katarzyna opuściła grupę i rozpoczęła solową karierę.

W 2017 roku wzięła ślub z Iraklim Basilaszwilim, a ich małżeństwo zostało nagłośnione dzięki udziałowi w programie „Power Couple”. Para dzieli swoje życie między Polską a Gruzją, jednak większość czasu spędza w podwarszawskim Milanówku, gdzie Katarzyna Pakosińska mieszka na co dzień. Artystka chętnie dzieli się z fanami zdjęciami swojego domu.

Warto zwrócić uwagę na przestronne okna, ceglaną elewację oraz urokliwy ogród, w którym znajdują się między innymi wygodne meble do relaksu i huśtawka. Oto, jak wygląda codzienne życie i mieszkanie Katarzyny Pakosińskiej! W poniższej galerii prezentujemy zdjęcia domu tej popularnej artystki kabaretowej.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]