Marta Manowska jest polską dziennikarką oraz prezenterką telewizyjną. Zyskała ogromną popularność i sympatię widzów dzięki prowadzeniu programu „Rolnik szuka żony” oraz „Sanatorium miłości” i „The Voice Senior” na antenie TVP. W 2020 roku objęła również rolę prowadzącej program „Ośmiu wspaniałych” na antenie TVP1. Od 2021 roku pełni także funkcję prowadzącej magazyn poranny w programie śniadaniowym na kanale TVP2. Manowska posiada imponujący dorobek oraz bogate doświadczenie w swojej branży. Ostatnio media skupiają się na Marcie Manowskiej nie tylko ze względu na kolejną edycję programu, lecz również zainteresowane są jej życiem prywatnym.

Marta Manowska – biografia

Marta Manowska, urodzona 31 marca 1984 w Siemanowicach Śląskich, przez wiele lat zamieszkiwała Katowice, gdzie studiowała dziennikarstwo na Uniwersytecie Śląskim. Podczas końcowego okresu studiów wyjechała na roczną wymianę studencką do Hiszpanii, gdzie studiowała historię sztuki na Universidad de Valladolid. Po powrocie zdecydowała się podążać ścieżką aktorstwa, będąc od zawsze zafascynowaną filmem. Wzięła udział w warsztatach aktorskich w PWST oraz w Teatrze Starym, jednak nie została przyjęta na studia aktorskie. Nie zraziła się i podjęła kolejną próbę, rozpoczynając naukę w Szkole Aktorskiej Machulskich. Następnie współpracowała między innymi z Teatrem Imka, a także pracowała jako dziennikarka w Programie III Polskiego Radia.

W 2016 roku rozpoczęła współpracę z Teatrem Capitol i wystąpiła w spektaklu pt. „Hawaje, czyli przygoda siostry Jane”. Jednak prawdziwą popularność przyniósł jej program „Rolnik szuka żony”, w którym pełni rolę prowadzącej. Zarówno program, jak i jego gospodyni spotkali się z ogromnym zainteresowaniem widzów. Obecnie trwają przygotowania do czwartej edycji tego programu, w której Marta Manowska ponownie będzie pomagać uczestnikom odnaleźć miłość, kontynuując tradycję poprzednich edycji.


Marta Manowska ma na swoim koncie również doświadczenie aktorskie. Zagrała w krótkometrażowym filmie „Co mówią lekarze” w reżyserii Michała Wnuka. Widzowie mieli okazję zobaczyć ją również w popularnym serialu „Hotel 52”. Dodatkowo, można było ją dostrzec w teledysku Moniki Kuszyńskiej o tytule „Ocaleni”. Marta Manowska uczestniczyła także w warsztatach aktorskich oraz miała współpracę z Teatrem IMKA i Teatrem Konsekwentnym. Wystąpiła również w kilku reklamach i miała udział w produkcji programów takich jak „Bitwa na głosy”, „Tak to leciało” oraz „Ugotowani”.

Marta Manowska – książki, dziennikarstwo

Marta Manowska nie tylko pracuje w telewizji, ale jest również autorką trzech książek: „Nacjonalizm w Hiszpanii: Katalonia i Kraj Basków – dwa różne podejścia do niepodległości”, „Bytomianie: ich codzienne życie i historia miasta” oraz „Rolnik szuka żony”.

Marta Manowska, przed objęciem prowadzenia programu „Rolnik szuka żony”, miała bogate doświadczenie jako dziennikarka. Przez pewien czas pracowała w radiowej „Trójce” oraz współpracowała z „Dziennikiem Zachodnim” jako autorka tekstów.

Marta Manowska – „Rolnik szuka żony”

Marta Manowska od września 2014 roku jest prowadzącą polskiej edycji popularnego programu randkowego „Rolnik szuka żony”. Dzięki ogromnemu sukcesowi tej produkcji, Manowska zdobyła olbrzymią popularność i status gwiazdy TVP. W 2019 roku prezenterka została również prowadzącą programy „Sanatorium miłości” oraz „The Voice Senior” na antenie TVP2. Ponadto, przez jeden sezon Manowska była gospodynią programu „Ośmiu wspaniałych” emitowanego na antenie TVP1.

Marta Manowska – życie prywatne, mąż, partner

instagram.com/martamanowska, jaba0909

A jak radzi sobie prezenterka w sferze miłosnej? Od kilku miesięcy w mediach społecznościowych pojawia się wiele informacji na temat jej domniemanego związku z Łukaszem Siebersem, uczestnikiem trzeciej edycji programu „Rolnik szuka żony”. Marta również nieco podgrzewa atmosferę, publikując na swoim profilu bardzo enigmatyczny post. Wielu dziennikarzy i internautów zestawia ten post ze zdjęciami pary, które od czasu do czasu pojawiają się w mediach. Niedawno Marta Manowska rzuca nowe światło na tę sprawę. Okazuje się, że dwuznaczny post dotyczył kremu, a jej relacje z Łukaszem mają związek przede wszystkim z tym, że para bardzo się zaprzyjaźniła podczas programu. Ich wspólną pasją są podróże, a być może połączy ich również nowy, na razie tajemniczy projekt telewizyjny, którym Marta Manowska się zajmuje.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]