Zastanawiasz się jakie najlepsze dodatki glamour obecnie królują jeśli chodzi o modę wnętrzarską? Ten bardzo modny w ostatnich czasach styl charakteryzuje się poczuciem luksusu, króluje w nim srebro, złoto i połączenia eleganckich odcieni. Atłas, welur i jedwab to nieodłączne elementy aranżacji. Nie ważne, czy dopiero urządzasz dom, panujesz remont czy po prostu chcesz zmienić parę rzeczy w obecnym wystroju, by stał się bardziej zbliżony do stylu glamour. Na naszej liście zawierającej najlepsze dodatki glamour znajdziesz rzeczy, które bez problemu dodasz do swojego wnętrza w każdej chwili. 

Poduszki w stylu glamour. 

Poduszki to jedne z najbardziej uniwersalnych dodatków. Małe gabarytowo i niezbyt kosztowne. Ich największym plusem jest zdecydowanie to, że wystarczy kupić poszewki i w jednej chwili możemy całkowicie odmienić wizerunek naszego pomieszczenia. Sprawdzą się zarówno w salonie jak i sypialni, ale niektórzy lubią je także choćby w przedpokoju na fotelu czy na krzesłach w kuchni. Jeśli dążymy do uzyskania wystroju glamour, to najlepszymi materiałami będzie welur, satyna czy atłas. Lepiej sprawdzą się raczej warianty gładkie, niż wzorzyste. Świetnie za to prezentują się te pikowane czy ozdobione kryształkami. 

Żyrandole. 

Styl glamour lubi pokaźne, wiszące żyrandole przykuwające uwagę. Jeśli nasz prosty klosz zamienimy na oświetlenie w tym stylu, to niewiele więcej potrzeba, by uzyskać efekt wow. Niestety wiąże się to już z większym wydatkiem. Efektowne, wiszące kryształki, pięknie odbijające światło to koszt nawet kilku tysięcy. Przy obecnej ofercie sklepów można jednak znaleźć też bardziej budżetowe opcje. 

Lustra. 

Lustra w stylu glamour powinny posiadać duże, ozdobne ramy. Mile widziane są tu złote czy srebrne oprawy, choć czarne potrafią zrobić dobrą robotę w pomieszczeniu o każdej kolorystyce. Najmodniejsze są te o okrągłym kształcie, choć wszystko zależy od osobistych preferencji. Lustro jest często sporym wydatkiem. Warto rozważyć, czy istnieje możliwość zamontowania ozdobnej ramy do tego, które posiadamy już w domu. 

Zasłony. 

Choć ostatnie trendy wskazują, że do każdego wnętrza najlepszą opcją będą rolety, to styl glamour się z tym nie zgadza. Nic nie robi takiego efektu, jak pokaźne, długie, często ciężkie zasłony na oknie. Kolorystyka musi być dopasowana indywidualnie do naszego wnętrza, lecz co to materiałów powinniśmy kierować się tymi wskazówkami, co w wypadku poduszek. Warto uzupełnić je nieco lżejszymi, białymi zasłonkami sięgającymi do podłogi. 

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]