Wybór odpowiedniej szafki pod telewizor jest zwykle prosty, gdy wymieniamy cały salonowy zestaw kina domowego. Trudniej robi się w momencie kiedy trzeba dobrać pojedynczą szafkę do już posiadanych mebli. Czym się wtedy kierować? Jakie wzory wziąć pod uwagę i co do czego pasuje? Sprawdzamy w Black Red White!

Oryginalne szafki pod telewizor black red white

Poszczególne kolekcje szafek pod tv znajdziemy w BRW w dziale „szafki rtv”. W zależności od sposobu urządzenia naszego salonu, warto tu zwrócić uwagę na różne modele i ich wykonanie.

Przegląd: szafki pod telewizor black red white

  • Jasne drewno + biel to m.in. serie Matos, Zele, Holten czy Erla. Idealnie będą one pasować do aranżacji ciepłych kolorystycznie, stylu skandynawskiego i rustykalnego. Jasne drewno zachowa spójność zestawu kina domowego z pozostałymi, wykonanymi w podobnych odcieniach meblami salonu, a biel zgodnie z zasadami urządzenia wnętrz po prostu pasuje do wszystkiego. Ceny: od 189 zł za szafki Matos, przez 309 zł Zele, 509 zł Holte aż po 549 za nowoczesny design w szafkach Erla.
  • Ciemne drewno + stalowe wykończenia malowane na czarno – np. w kolekcji Luton. Tego typu szafka idealnie sprawdzi się w pomieszczeniach wykańczanych industrialnie, loftowo, z nutą klimatów poprzemysłowych. Plusem takich szafek jest ich umiejscowienie na metalowym stelażu, a nie wprost na podłodze, co pozwala łatwiej myć pod nimi podłogę i świetnie wpisuje się w stylistykę „otwartej przestrzeni”. Ceny ok 1200 zł, ale w promocjach można je dostać poniżej 1000 zł.
  • Całościowo drewniane, utrzymane w jednym tonie np. seria Gent w kolorze dąb sterling. Ten odcień jest dzisiaj jednym z topowych u wielu producentów mebli, dlatego bardzo możliwe, że posiadany we własnym salonie zestaw mebli mamy właśnie w tej kolorystyce. Dodanie do niego pasującej szafki stworzy spójną, świetnie prezentującą się całość. Ceny: ok 1000 zł.
  • Grafitowe lub z nutą dekoracji w graficie – kolekcja Hesen czy Bocage. To dobry pomysł do wnętrz, w których np. ściany malowane są na szaro, ustawiona jest ciemniejsza sofa czy same meble mają akcenty szarości. Grafitowe szafki pod telewizor idealnie uzupełnią taką całość. Ceny: 499- 800 zł.
  • Z dekorami w formie eliptycznej i charakterystycznymi zaokrągleniami przy uchwytach lub frontach – kolekcja Elpasso czy Byron. Ten typ sprawdzi się do wnętrz, które posiadają ostre, surowe wykończenia, które chcemy nieco wyłagodzić, albo wprost do mebli o podobnym wykonaniu. Ceny: między 479 a 1000 zł.

Warto pamiętać, że w BRW wszystkie meble, w tym również szafki rtv można kupić na wygodne raty zero procent.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]