Fabryka Mebli Bodzio to jeden z najlepiej rozpoznawanych, polskich producentów mebli, którzy na naszym rynku działają niezmiennie od 1985 roku. Według rankingu najcenniejszych polskich marek, wartość tej rodzinnej, budowanej od lat marki szacowana jest na ponad 63,5 mln złotych. Sama firma zatrudnia ponad 2200 osób, a powierzchnia użytkowa całego przedsiębiorstwa przekracza 60 000 metrów kwadratowych. Jak na tym imponującym tle prezentują się meble i ich wybór?

Jakie bodzio meble znajdziemy w ofercie?

Goszczańska fabryka produkująca meble Bodzio posiada własną sieć sprzedaży detalicznej w aż 320 salonach na obszarze całej Polski.

Asortyment salonów to m.in.:

  • Meble w kategoriach: narożniki, sofy, fotele, pufy i siedziska, krzesła, stoły, stoliki, szafki kuchenne i salonowe, biurka i kontenery biurowe, toaletki, lustra, wieszaki oraz regały i półki. Dalej, w działach bodzio meble znajdziemy komody, witryny, szafy wraz z opcją nadstawek i łóżka
  • Dodatki do kuchni, zarówno praktyczne, ułatwiające codzienne gotowanie i przyrządzanie posiłków, jak i czysto dekoracyjne. Szczególnie duży wybór znajduje się tu w dziale akcesoriów do pieczenia i przechowywania, tekstyliów kuchennych, kubków i filiżanek, stołowego szkła, ceramiki, patelni, garnków oraz obrusów.
  • Panele tapicerowane – super modne, przeznaczone do wykładania nimi ścian tak, by utworzyć np. za łóżkiem dekoracyjny zagłówek.
  • Materace do łóżek i toppery – w wielu różnych wariantach, dzięki którym można dobrać dla siebie taką opcję i typ miękkości, które najbardziej nam odpowiadają
  • Armatura łazienkowa m.in. baterie umywalkowe, syfony i umywalki
  • Inne akcesoria i dodatki, jak poduszki o poszewki, firany oraz zasłony, świece ozdobne z lampionami, a nawet wazony, doniczki i modne kosze na kwiaty

Dużym ułatwieniem dla klientów, którzy najpierw chcą obejrzeć produkty w internecie, jest ich wygodne posegregowanie na konkretne pomieszczenia. Osobno znajdziemy meble i akcesoria do salonów, kuchni, sypialni, garderoby, jadalni i pokoju dziecięcego. Dodatkowo wydzielony jest również bogaty w asortyment dział przedpokojowy, ogrodowy i biurowy.

Polscy klienci chętnie korzystają nie tylko z zakupów mebli Bodzio w standardowej ofercie, ale przede wszystkim w różnego rodzajach promocjach. Najszybciej można się o nich dowiedzieć właśnie poprzez firmową stronę www i prowadzony na niej sklep internetowy. Zniżki sięgają od kilkunastu procent na meble po nawet 50% na dekoracje i dodatki, a ponieważ jakość mebli tej polskiej firmy jest naprawdę bardzo dobra, to tym bardziej warto z takich okazji korzystać.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]