Dom i ogród to dwie oddzielne strefy nieruchomości, który jednak tworzą na posesji jedną całość. Od strony sypialni lub salonu przejściem pomiędzy nimi są drzwi tarasowe. Ich wybór to zarówno kwestia estetyki, jak i praktyczności. Przy codziennym użytkowaniu ważna jest też ich bezawaryjność. Na wszystkie te czynniki zwracamy uwagę produkując drzwi tarasowe WIŚNIOWSKI.

Drzwi tarasowe PSK

Nasze drzwi tarasowe zapewniają ciszę, spokój i wysoką termoizolację. Naszą jakość tworzymy w oparciu o rygorystyczne normy, dobór najlepszych gatunkowo materiałów i dopracowany w każdym detalu projekt.

Pierwszą z popularnych konstrukcji są drzwi tarasowe uchylno-przesuwne PSK. Po uchyleniu klamką skrzydła ruchomego można je przesunąć wzdłuż umieszczonej na dole prowadnicy i w ten sposób otworzyć drzwi. W zależności od działania mechanizmu wyróżnia się modele 2, 3 i 4-kwaterowe. Ich niewątpliwą zaletą jest wysoka funkcjonalność, przy korzystnej cenie, a także oszczędność miejsca w pomieszczeniu w którym zostały zamontowane. Dobrze naświetlają wnętrze naturalnym światłem słonecznym. Świetnie sprawdzają się nie tylko w nieruchomościach prywatnych, ale też hotelach, czy apartamentowcach.

Drzwi tarasowe PSK marki WIŚNIOWSKI dostępne są w wersji uchylno-przesuwnej, standard, automat oraz odstawno-przesuwnej PAS. Ich najważniejsze zalety to:

  • wysoka szczelność i odporność na wiatr i wilgoć,
  • więcej światła słonecznego dzięki dużym przeszkleniom.

Drzwi tarasowe WIŚNIOWSKI z serii PRIMO PSK łączą w sobie cechy klasycznych okien balkonowych z niezawodnym systemem przesuwnym. Jeżeli szukasz jednolitej aranżacji możesz dobrać do nich okna z tej samej serii. A może bardziej przypadną Ci do gustu designerskie drzwi DEVELO PSK? Bezpieczne, niezawodne i eleganckie sprawdzą się w połączeniu z aluminiowymi oknami z kolekcji FUTURO.

Drzwi tarasowe HST

Drzwi podnoszono-przesuwne HST również składają się z ruchomego oraz stałego skrzydła. Uniesienie klamki powoduje podniesienie się części ruchomej, którą można przesunąć (chowa się za elementem stałym). Dzięki wąskiej ramie HST naświetlają maksymalnie wnętrze, zaś niski próg ułatwia przechodzenie. Również w tym przypadku zyskujesz miejsce, modele HST nie potrzebują bowiem dodatkowej przestrzeni na otwieranie.

Drzwi tarasowe HST marki WIŚNIOWSKI otwierają się z lekkością, są też odporne na warunki atmosferyczne i bardzo szczelne. Oferowane przez nas serie to:

  • PRIMO SkyMotion i SKYMotionMax – smukłe, o lekkim wyglądzie, a równocześnie bardzo funkcjonalne. Więcej światła słonecznego i panoramiczny widok,
  • DEVELO – ekologiczna technologia, minimalistyczny styl i płynny system otwierania,
  • FUTURO – drzwi aluminiowe, odporne na korozję, dobrze chroniące przed wilgocią i hałasem, dopracowane stylowo i niezawodne w działaniu.

Zarówno modele HST, jak i PSK marki WIŚNIOWSKI przechodzą szczegółowe badania na każdym etapie produkcji. Od pomysłu i deski kreślarskiej, po tworzenie i testowanie naszych drzwi tarasowych dbamy o zachowanie najwyższych standardów jakościowych. Szukasz rozwiązań, które sprawdzą się na wiele lat? Skorzystaj z naszej oferty!

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]