Adam Zdrójkowski to aktor młodego pokolenia, który rozpoznawalność zdobył dzięki roli Kuby Boskiego w niezwykle popularnym serialu Rodzinka. Był także prowadzącym wielu programów rozrywkowych między innymi The Voice of Poland, The voice of Kids oraz Twoja twarz brzmi znajomo. Dzięki jego dużej aktywności w social mediach wiemy, jak wygląda jego mieszkanie. Jeśli jesteście ciekawi, jak mieszka Adam Zdrójkowski, czytajcie dalej!

Stylowe mieszkanie Adama Zdrójkowskiego

Mieszkanie Adama Zdrójkowskiego urządzone zostało w stylu nowoczesnym. Jasne meble kontrastują z licznymi, kolorowymi akcentami, dzięki czemu jest tu niezwykle oryginalnie i stylowo. Podłogi w większości pomieszczeń pokryte zostały panelami.

Sercem lokum aktora jest przestronny salon, w którym wzrok przyciąga narożna, żólta kanapa. Okna znajdujące się na roku budynku przysłaniają długie, ciemnoszare zasłony, dzieki którym z łatwością można regulować dostęp światła. Pod ścianą znajduje się duży telewizor plazmowy, a obok stoi żółta gitara elektryczna. W rogu pomieszczenia stoi zielony kwiatek doniczkowy.

Zdrójkowski wiele czasu spędza przed komputerem, dlatego urządził się mały kącik do gry, którego z pewnością zazdrości mu niejeden Youtuber. Znajduje się tutaj biurko, na którym stoi komputer stacjonarny o podwyższonym standardzie, duży, zakrzywiony ekran, wygodny fotel oraz mikrofon. Model komputera, który posiada aktor, świetnie sprawdza się zarówno do gier komputerowych, jak i do montażu wielu materiałów audiowizualnych. Zdecydowanie jest to drogi sprzęt i raczej nie każdego na niego stać.

Aktor bardzo dużą uwagę przykłada do swojego wyglądu, dlatego w jego mieszkaniu nie mogło zabraknąć dużej garderoby. Przestronna, bardzo dobrze zaprojektowana szafa, posiada liczne półki, które doświetlają listwy LED oraz dwa drążki, na których można zawiesić wieszaki z odzieżą. Adam spokojnie mieści tutaj wszystkie swoje ubrania oraz buty.

Mieszkanie posiada również przytulny balkon, gdzie Zdrojkowski przesiaduje na gustownym zestawie wypoczynkowym. Stoi tutaj także wygodna wiklinowa huśtawka, a całość dopełnia spora ilość zieleni. Ten skrawek przestrzeni wydaje się doskonałym miejscem do relaksu. Niedawno na jednej ze ścian zagościł ekran, na którym aktor ogląda filmy wyświetlane z projektora.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]