W listopadzie tego roku, kanał TVN Style zapowiada dwie nowości w swoim rozkładzie programów: „Mają ludzie podwórka” i „100 kobiet kiedyś i dziś”. Pierwszy z tych projektów zostanie poprowadzony przez Maję Popielarską.

W programie „Mają ludzie podwórka”, Maja Popielarska podejmie wyzwanie przekształcenia zaniedbanych osiedlowych podwórek. Jej celem będzie przekształcenie smutnych, zaniedbanych przestrzeni w zielone, przyjazne miejsca sprzyjające sąsiedzkim spotkaniom. Premierowy odcinek tego programu zostanie wyemitowany w środę, 1 listopada o godzinie 22:00. Maja Popielarska jest związana z telewizją TVN od 1997 roku, prowadzi prognozy pogody po „Faktach” oraz na antenie TVN24, a także program „Maja w ogrodzie” na kanale HGTV Polska.

Natomiast w programie „100 kobiet kiedyś i dziś” zostanie przedstawionych 100 kobiet, których transformacja przybrała różne oblicza, takie jak Jennifer Lopez, Julia Wieniawa, Monica Bellucci, Magda Gessler, Brigitte Bardot, Agnieszka Chylińska, Beyoncé i Kim Kardashian. O sekretach hollywoodzkich gwiazd opowiedzą m.in. Grażyna Wolszczak, Klaudia El Dursi, Mateusz Hładki, Katarzyna Pakosińska, Klaudia Halejcio, Basia Kurdej-Szatan, Kasia Węsierska oraz Piotr Sałata. Emisja programu rozpocznie się w sobotę o godzinie 20:55 od 11 listopada.

Maja Popielarska, dziennikarka i prezenterka, może poszczycić się bogatym życiorysem, gdyż swoją młodość spędziła w Afryce. W wieku czterech lat, wraz z rodzicami, przeniosła się do Libii i Ghany. Po powrocie do Polski ukończyła Liceum Ogólnokształcące, a następnie kierunek Architektura Krajobrazu na Warszawskiej SGGW. Już na studiach wygrała casting na kierownika produkcji oraz prowadzącą program w RTL7, a później została prezenterką pogody w telewizji TVN. Od 2004 roku, początkowo na TVN, a teraz na HGTV, prowadzi program „Maja w Ogrodzie”. W 2007 roku zadebiutowała na antenie TVN Style jako gospodarz programu „Grunt to zdrowie”. Jest również autorką licznych poradników oraz artykułów z zakresu ogrodnictwa.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]