Maria Dejmek urodziła swoje dziecko. Aktorka, znana między innymi z roli w serialu „Barwy szczęścia”, podzieliła się tą radosną nowiną za pośrednictwem mediów społecznościowych. Dodatkowo opublikowała urocze zdjęcia swojej nowonarodzonej córeczki prosto ze szpitalnego łóżka, co wzbudziło wiele emocji wśród jej fanów, którzy niezwłocznie złożyli gratulacje.

Maria Dejmek ma artystyczne korzenie, ponieważ jej babcia to znana aktorka Danuta Mniewska, a dziadek to reżyser teatralny i aktor Kazimierz Dejmek. Aktorskie talenty odziedziczyła także po swoich rodzicach, mamie Ewie Taraszkiewicz-Dejmek i tacie Piotrze Dejmek. Od ponad 10 lat Maria wciela się w postać Natalii Zwoleńskiej w serialu „Barwy szczęścia”. W listopadzie 2019 roku, wraz z mężem Miłoszem Jaroszkiem, powitała na świecie swojego syna Gustawa. Teraz, Maria po raz kolejny została matką, urodziła córeczkę.

Na swoich mediach społecznościowych aktorka podzieliła się swoją ogromną radością, udostępniając zdjęcie Zosi. Na fotografii widać także, jak córkę troskliwie trzyma na rękach Miłosz Jaroszek.

Maria napisała: „Zosiu, córeczko, jesteś! Mam już moje dwa cuda na świecie — Ciebie i Twojego brata. Nigdy nie czułam większego szczęścia i spełnienia.”

Aktorka, która jest znana z roli w serialu „Barwy szczęścia”, wychowuje już swojego kilkuletniego synka Gustawa. W czerwcu na mediach społecznościowych pojawiła się informacja, że Maria chwilowo zakończy pracę na planie telenoweli ze względu na rosnący brzuch ciążowy, który sprawiał coraz większe wyzwanie dla operatorów kamer.

Pod postem, w którym ogłosiła narodziny swojego drugiego dziecka, Maria Dejmek otrzymała wiele gratulacji od swoich fanów, a także od kolegów i koleżanek z branży.

Adrianna Biedrzyńska napisała: „Wow! Zosieńko witamy.”

Lara Gessler podzieliła się swoją radością, pisząc: „Wspaniale! Kochana, bardzo was ściskam i gratuluję.”

Internauci także dołączyli się do gratulacji, życząc dużo zdrowia i szczęścia: „Moje gratulacje Pani Marysiu, niech córeczka Zosieńka rośnie silna i zdrowa. Niech zawsze świeci jej barwne słoneczko (…) Dużo zdrówka dla dzielnej mamy i ślicznej córeczki.”

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]