Firma Gerlach jest jedną z najstarszych i najbardziej renomowanych, polskich marek , która specjalizuje się w produkcji zastawy stołowej, naczyń i sztućców. Brand działa nieprzerwanie od 1760 roku, systematycznie powiększając swój asortyment o nowe produkty. Tak właśnie, w miarę dynamicznego rozwoju spółki, na półki sklepowe trafiły wytwarzane przez nią patelnie. Co o ich użytkowaniu mówią dotychczasowi klienci?

Na plan: patelnie gerlach opinie, oceny, wrażenia

Ogólne opinie klientów, którzy mieli już okazję spróbować w swoich kuchniach patelni Gerlach, można podzielić na trzy podkategorie, które są wprost związane z rodzajami produkowanych przez tę markę patelni. Są to:

  • Patelnie z powłoką ceramiczną
  • Granitowe
  • I nieprzywierające

W każdej z w/w klienci zaznaczają nieco inne cechy, które spodobały im się w czasie codziennego smażenia, duszenia czy gotowania, a tym, co je łączy, jest pozytywna nota związana z wyglądem! Wszystkie patelnie Gerlach opracowuje się tak, by nie tylko dobrze spisywały się w kulinarnych wyzwaniach, ale i odpowiednio wyglądały.

Plusy klientów za: wygodne, ergonomiczne rączki i uchwyty świetnie układające się w dłoni oraz design będący kwintesencją dobrego smaku i prostoty, bez niepotrzebnego przerysowywania patelni tylko po to, by prezentowała się jeszcze lepiej.

Wystawiając m.in. w internecie opinie o patelniach Gerlach ze względu na ich zalety „techniczne”, klienci doceniają w nich:

  • Odpowiednią grubość dna (w przypadku patelni granitowych sięgającą aż 6-ciu specjalnych warstw!), która wpływa na równomierne i szybkie nagrzewanie się całości tak, że po ułożeniu na naczyniu produktów, smażą się one równo. Żadnych sytuacji, w których np. jeden kotlet już prawie się pali, a drugi jest jeszcze blady!
  • Różnorodność przeznaczenia: inne patelnie oferuje Gerlach do dań egzotycznych (klasyczne woki), inne do grillowania mięs i warzyw, a jeszcze inne do naleśników czy ogólnego podsmażania
  • Brak sztucznych substancji w powłokach do patelni ceramicznych: coraz więcej świadomych klientów nie szuka już garnków i naczyń, które mają w sobie składniki wchodzące później w reakcją z żywnością i mogące prowadzić do wytwarzania się niebezpiecznych związków. Takim rozwiązaniom Gerlach mówi zdecydowanie NIE i jest za to ceniony.
  • Przyjemne w dotyku rączki Soft Touch z serii patelni granitowych
  • Odporność na zarysowania i uszkodzenia mechaniczne
  • Zdrowszy sposób na gotowanie i tu szczególnie dobrą oceną cieszą się patelnie sprzyjające przyrządzaniu na nich dań niskokalorycznych